הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

חשד: נחשפה חברת ליסינג שהונתה בשווי מיליוני שקלים

משטרת ישראל חשפה פעילות שיטתית ומאורגנת של בעליחברת ליסינג, שעפ”י החשד, הונו ועשקו עשרות אזרחים בשווי מוערך של מיליוני שקלים

מתן שוחד אילוסטרציה (צילום: לשכת הדוברות)

 

8 חשודים נעצרו/עוכבו הבוקר (ג’) במסגרת חקירה המתנהלת ביחידה מרכזית של המשטרה בחשד לשורת עבירות בהם קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, הלבנת הון וקשירת קשר לביצוע פשע.

ראשיתה של החקירה בעקבות מספר רב של תלונות שהוגשו על ידי אזרחים בכל הארץ לפיהן עולה דפוס שיטתי ודומה לפיו החשודים העובדים במשרות בכירות שונות בחברת ליסינג, שלה סניפים בירושלים ובמקומות שונים בארץ, ביצעו עסקאות ליסינג אל מול אזרחים, לא סיפקו את הרכב ולא החזירו להם את הכספים ששילמו.

עפ"י החשד, העבירות בוצעו בשיטה זו במשך תקופה ארוכה ועל ידי כך הונו עשרות אנשים ומשפחות בשווי כולל המוערך במיליוני שקלים.

כאמור, חוקרי היחידה המרכזית ריכזו את התלונות שהוגשו בארץ, ניהלו חקירה סמויה במסגרתה נאספו ראיות וממצאים, שהובילו היום למעבר לחקירה גלויה, מעצר החשודים וחיפוש שבוצע בבתיהם וכן במשרדי חברת הליסיניג בירושלים במהלכם נתפסו מסמכים, כלי רכב, מכשירים ניידים וציוד נוסף. עם התקדמות החקירה יובאו מי מהחשודים בפני בית המשפט לדיון בעניינם.

חקירת המשטרה נמשכת בדגש לאיתור קורבנות נוספים שנפגעו ממעשי ההונאה של החשודים וכן אל מול גופים נוספים\ בהם קבוצות ספורט, שעפ"י החשד פעלו החשודים גם מולם. במשטרה ציינו, כי מדובר בקבוצת חשודים שלא בחלו בשום אמצעי ולאורך תקופה ארוכה פגעו בעשרות אנשים תמימים, שהעבירו לחשבונם את כספם לצורך מימון עסקת הליסינג ובכך נכנסו לחובות כבדים.

חקירת המשטרה חשפה דפוס פעולה שיטתי של החשודים, שבמעשיהם גרמו לפגיעה כלכלית קשה בעשרות משפחות שהגישו תלונות למשטרה ועצם מעצר החשודים וחקירתם יש בהם להוביל להפסקת הפגיעה באזרחים תמימים נוספים והבאתם לדין של החשודים.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "חשד: נחשפה חברת ליסינג שהונתה בשווי מיליוני שקלים"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד