חיפוש

 

 
לדף הבית >>     צביגידיז אימון מוחי למצוינות, פתח תקווה >>

האם ביופידבק יכול להוציא מהראש אהבה לא נכונה

 

במידה ואישה מאוהבת בגבר הלא נכון עבורה, האם תהליך של ביופידבק יכול ללמד אותה למצוא אהבה נכונה יותר וטובה יותר?מה הקשר בין השניים? על כך בטור הבא!

 

ביופידבק היא טכניקה הכוללת ניטור ושליטה בתפקודים גופניים מסוימים כדי לשפר את הרווחה הפיזית והנפשית. בעוד שביופידבק יכול להיות מועיל בניהול מתח, שיפור המיקוד ושיפור הבריאות הכללית, חשוב לציין שהוא אינו קשור ישירות לענייני לב או ליחסים אישיים.

מציאת אהבה אמיתית וטובה יותר כרוכה במודעות רגשית, השתקפות עצמית וצמיחה אישית, אשר בדרך כלל לא מטופלים באמצעות טכניקות ביופידבק. במקום זאת, תהליך זה כולל בדרך כלל התבוננות פנימית, הבנת ערכים וצרכים אישיים וביצוע בחירות מודעות במערכות יחסים.

אם מישהו מבין שהוא מאוהב באדם הלא נכון עבורו, זה עשוי להיות מועיל עבורו לחפש תמיכה מחברים, משפחה, או אפילו יועצים או מטפלים מקצועיים שיכולים לספק הדרכה ולעזור להקל על הצמיחה האישית. הם יכולים לחקור את הרצונות, הערכים והמטרות שלהם כדי להבין מה הם באמת מחפשים בבן זוג רומנטי.

בסופו של דבר, מציאת אהבה אמיתית וטובה יותר כרוכה בגילוי עצמי, למידה מחוויות העבר וקבלת בחירות שמתיישרות עם האני האותנטי של האדם. אמנם לביופידבק יכולים להיות יתרונות משלו, אבל זה לא פתרון ישיר לענייני אהבה ומערכות יחסים.

שלכם,
צבי

יש לכם עוד שאלות לצבי דיגידיז צנמן, אימון מוחי למצוינות? כנסו!

zvigidiz@crow-institute.com  052-6378850

 

עירית מודיעין

 

 
 
 
פורום המומחים

פורום המומחים

מעגלי תמיכה

מעגלי תמיכה

 

 

 

 

 

עירית מודיעין
יש לי שאלה לגדי ברקאי
לשכת המסחר

 

מדורים

 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות