חיפוש

 

 
פורום המומחים mcity
facebook שתף את פורום המומחים בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
איך ניתן לחשוף את העסק לקהל גדול של אנשים
עירית

איך ניתן לחשוף את העסק לקהל גדול של אנשים

מהי השיטה הטובה ביותר עבור כך ולמה?
איך ניתן לחשוף את העסק ל...
הרחב

שלום עירית, זו שאלה ממש מצויינת!

אם בעבר פרסום וחשיפה של העסק היו דבר יקר מאד, ונעשו בעיקר דרך העיתונות, הטלויזיה והקולנוע, כיום כללי המשחק השתנו לגמרי, וכל עסק יכול ליצור לעצמו חשיפה בחינם, או במחירים שאפשר להגדיר אותם כסמליים. 

ראשית, רוב האנשים מחפשים בעלי מקצוע, שרותים או מוצרים דרך האינטרנט, ולכן כדאי להשקיע בחשיפת העסק באמצעות מנוע החיפוש של גוגל ודרך הרשת החברתית פייסבוק. 

לשמחתנו, יש כיום שפע של אתרי אינטרנט שדרכם בעלי עסקים יכולים לפרסם את עצמם חינם!

לדוגמה - מנוע החיפוש של גוגל עצמו מאפשר לנו לפתוח לעצמנו ברשת פרופיל עסקי הנקרא Google My Business, ולהעלות בו את פרטי העסק, תמונות של המוצרים והשרותים שאנו מציעים, המלצות שלקוחות ממליצים עלינו ועדכונים שוטפים.

גוגל מאפשרים גם קידום ממומן של העסק בעלות יקרה מעט, ומי שאינו רוצה להשתמש אפשרות זו, יכול לעשות בגוגל קידום אורגני באמצעות אנשי קידום אורגני המספקים זאת בתשלום, או באמצעות פלטפורמות קידום משוכללות כגון Mcity וכד'. 

לצד גוגל יש פלטפורמות נוספות ואתרי אינדקס רבים נוספים שבהם ניתן לפרסם את העסק חינם כגון אפליקציית easy, אתרי בזק וזאפ ועוד.

פלטפורמה נוספת מצויינת לפרסום העסק היא הרשת החברתית פייסבוק. ניהול נכון של הדף האישי בפייסבוק של בעל העסק יכול להניב לו חשיפה מצויינת בקידום אורגני, ולו רק בגלל שהתכנים שהוא מעלה מעניינים את קהל הגולשים.

פייסבוק מאפשרת לבעל העסק גם לפתוח לעצמו דף עסקי, ולקדם את את הדף הזה במחיר כמעט סמלי. בעלות של 100 ש"ח לשבוע, פייסבוק תאפשר לבעל העסק לבחור את קהל היעד המדוייק שהוא רוצה להגיע אליו, וגם תעדכן מראש איזה כמה אנשים מתוך קהל היעד הזה ייחשפו לפרסום. 

לסיכום, פעם היה צריך הרבה כסף כדי ליצור חשיפה לעסק שלנו. היום צריך בעיקר להשקיע זמן ולעשות סדרה של פעולות חכמות ברשת על מנת להשיג את אותה תוצאה.

 

 

0508855322

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

תכנון פיננסי: מהי גרירת משכנתא
יש לנו נוער מצטיין
עורכי דין: במה מתמחה עורך דין לענייני משפחה
העולים החדשים חוגגים את חג השבועות
 
 
 
 
 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות