חיפוש

 

 
לדף הבית >>     צרכנות מקומית - ירושלים >>

הכול כבר מוכן, רק שיבוא החתן

 

עדיין רווקה? אולי את סובלת מחסם רגשי שאת לא מכירה. להמשך קריאת הכתבה - כנסו...

 

בעידן הדייטינג והגוסטינג, נשים בנות 30-40 שמחפשות זוגיות וטרם מצאו, מציבות סביבן הגנות ומחסומים רבים. טיפול רגשי אנרגטי ייחודי מסיר את החסמים ואף יכול להסתיים בחתונה, בקבוקים, מוצצים וחיתולים

בישראל 2023, נשים שעוברות את גיל 30 ועדיין ללא זוגיות יציבה מרגישות פספוס עצום. לקראת גיל 35 הן נכנסות ללחץ מצד ההורים, האחים וחברות שהתחתנו כאשר הן רואות שלחברותיהן כבר יש משפחה וילדים. במקביל השעון הביולוגי לא מפסיק לתקתק, מה שמוסיף ללחץ משום שלרוב נשים מעדיפות ללדת לפני גיל 40 וכמובן מעדיפות ברוב המקרים שזה יהיה עם בן זוג אוהב ותומך ולא לבד.

יש הסוברים שנשים בימינו הפכו לבררניות יותר כי הפכו ליותר משכילות מהגברים. הן מעדיפות קריירה על בניית משפחה וילדים. יש הטוענים שזה גם נובע מפיחות מעמד מוסד הנישואים בשל עלייה במספר הגירושין. הפער בין סברות אלו למציאות בשטח, רחוק כמרחק שמיים וארץ. כולן רוצות אהבה ולהרגיש נאהבות ולחוש שייכות שלמישהו אכפת מהן, חושב עליהן, וזוכר אותן.

"נשים שמחפשות זוגיות בגילאים האלה, הספיקו כבר לצבור אינסוף אכזבות מדייטים כושלים, שברון לב, הרבה מאוד "כמעטים" שאולי הן מצאו את האחד, אבל הפגיעה היא לא רק בנפש, אלא גם מתבטאת בכאבים פיזיים", אומרת רותי לב מטפלת רגשית אנרגטית בשיטת "איזון חיים".  לדבריה, "הכאבים יכולים להתבטא בלחצים וכאבים פיזיים ונפשיים והן מגבשות אמונות שמגבילות אותן ומשליכות על בני המין השני. אדם מרגע לידתו יש לו צורך עז לאינטימיות עם אדם קרוב. אישה שלא מוצאת בן זוג מרגישה מנותקת ומיותרת, כך שהדרך לזוגיות חדשה הופכת למאתגרת יותר ויותר".

נשים הפונות לטיפול רגשי-אנרגטי מגלות לראשונה מה יושב אצלן בתת מודע ומה מונע מהן לאפשר לעצמן למצוא את הזוגיות שהן מחפשות. לדברי לב, "הגוף והנפש זקוקים לתחזוקה במצב שכזה ולכן אף יתכן, שיש להן רווח משני מכך שהן נשארות רווקות ולא נקשרות לבן זוג, כשהן במצב שכזה. בטיפול הרגשי-אנרגטי ניתן לפתוח להן את הלב החסום ולשחרר תקיעויות ואמונות מגבילות, הרגלים התנהגותיים, שמלווים אותן זה זמן רב.
ניתן לחזק להם את האמונה בעצמן, לשפר להן את הביטחון והערך העצמי, לשחרר להן תחושת פחד מדחייה, לאזן אותן פיזית ונפשית, ולהעלות להן את התדר האנרגטי, על מנת שתוכלנה למגנט בן זוג מתאים ולאפשר להן לצאת לדרך חדשה".

לדברי רותי לב, "יש הרבה נשים שחייבות טיפול מידי, כמו ליאת (שם בדוי) בת 33 שנזקקה לתהליך, שבו ניקינו את הרגשות, הקשיים והפחדים שעיכבו וליוו אותה מהילדות. תוך זמן קצר ליאת הכירה את בחיר ליבה והיום היא חובקת תינוק בן תשעה חודשים".

לפרטים נוספים, רותי לב- מטפלת רגשית אנרגטית

 

www.rutilev-healing.com

יש לכם עוד שאלות לרותי לב? כנסו!

0528523187 הפייסבוק שלי

 

עירית מודיעין

 

 
 
 
פורום המומחים

פורום המומחים

מעגלי תמיכה

מעגלי תמיכה

 

 

 

 

 

עירית מודיעין
כל מה שקורה בעיר באנר הדר
לשכת המסחר

 

מדורים

 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות