הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

כתבת וידאו // יריית הפתיחה של בן סעדון

הוא הראשון שחנך את מטה הבחירות ולפי מס’ המפרגנים שבאו לחבק, אילן בן סעדון הסגן בתואר של ראש העיר יכל לסמן וי גדול בדרך הבטוחה לתחנת המעבר ששמה הסגן בשכר. צפו בסרטון!

הרב והסגן (צילום: פפראצי)

 

אומרים שמס' חברי המועצה שיועמדו לבחירה בבחירות הקרובות עולה ל - 19, אבל בהתייחס לשם החדש שקופץ כל שבוע בדרך הארוכה והמתפתלת לכסא מועצת העיר, המשימה הופכת להיות קשה לכולם.

אבל גם כשאומרים קשה, יש כאלה כמו חבר המועצה אילן בן סעדון וסגנו בתואר של ביבס שהדרך שלהם תהיה קצת יותר קלה. הסיבה... צריך היה לבוא לקאנטרי סנטר כדי להבין ולהעריך כמה חום וחיבוקים הורעפו על בן סעדון. עשרות רבות של אנשים מוכרים יותר והרבה מוכרים פחות כשכל אלה מוקפים בנוער של אילן לבושים חולצות ייצוגיות כשאילן דואג לפזרם כסדרני הכוון כבר בכניסה מהחניה. זהו קהל המצביעים עליו יבנה סגן ראש העיר כבר במערכת הבחירות, קהל שהספיק להכירו היטב ממבצעי ה"זולה".

חברי מועצה לא נראו בסביבה למעט ראש העיר שהגיע ממש לקראת הסוף לברך ולפניו ברך את בן סעדון הרב של מכבים רעות הרב צ'יקואטי, וכמובן איך לא נציג סיירת ההורים שלא מעט בזכות פעילותו שם, היום הוא גורף את הפירות.

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "כתבת וידאו // יריית הפתיחה של בן סעדון"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

  1. פוליטיקה זולה
    | 21/05/2013
    למה בעיר כמו מודיעין עם חתך סוציו-אקונומי מעל לממוצע אנו מקבלים את אותם פוליטיקאים שמנשקים תינוקות, הולכים לבר-מיצוות ומצטלמים בבתי-כנסת חובשים כיפות באופן כה מלאכותי? מגיע לנו יותר!
הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד