הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

מדעניות העתיד

קרוב יסיימו נבחרת של 25 תלמידות מצטיינות מבתי ספר בעיר, את שנת הלימודים הראשונה בתכנית הארצית היוקרתית ”מדעניות העתיד” האורכת שלוש שנים. התלמידות, בנות 15-16 מכיתה י’, החלו את התכנית באמצע חודש מרץ בשנה שעברה, שמטרתה קידום תחומי המדע והטכנולוגיה בדגש על קידום בנות, על מנת לאפשר בניית תשתית אנושית נשית בתחומים אלו, בתעשייה ובאקדמיה.

 | 01/01/2018
facebook share
Twitter
מדעניות העתיד
גילה עיני

 

התלמידות מ-8 בתי ספר ברחבי העיר : עירוני א’, עירוני ב’, עירוני ג’, עירוני ד’, מו"ר, יחד, אמי"ת בנות והאולפנה. יחד, הן מהוות נבחרת מגוונת ומעניינת שנפגשת מידי שבוע, מחוץ לשעות הלימודים הפורמליים לשעות מרתקות של מפגשים מדעיים וטכנולוגיה. בחג חנוכה האחרון, השתתפו התלמידות בסמינר בן יומיים בנושא חדשנות וטכנולוגיה, שכלל הרצאות מסקרנות על המצאות בעולם ההייטק, יזמות והתנסות במשחקים דיגיטליים.

בשנת 2018 ימשיכו התלמידות בלימודי המדע והטכנולוגיה וייחשפו לעולם התכנות והסייבר, לניהול פרויקטים ומיזמים שונים המפתחים כושר מנהיגות ולהעשרה במקצועות המתמטיקה, המדעים והאנגלית. התכנית הייחודית שנרקמה, ממומנת באופן מלא על ידי משרד המדע והטכנולוגיה ובסיוע העירייה. בחזונה, קידום מספר מצומצם של תלמידות המצטיינות בתחומי המדע, בעלות פוטנציאל לשנות את פני החברה בעתיד.

מויש לוי, מחזיק תיק החינוך: "קידום מקצועות המדע והטכנולוגיה, במיוחד אצל בנות, מהווה לא רק יעד עירוני אלא הוא בעל חשיבות ברמה הלאומית. שוב ושוב התלמידות שלנו מפגינות את העוצמה שבכוח הנשי, ומביאות אותנו להישגים בכל התחומים, גם במדע ובטכנולוגיה".

 
 
עיריית מודיעין רגיל
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "מדעניות העתיד"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד