הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

מה קורה בדירה המושכרת

כשאלי והילה השכירו את דירתם הנוספת לזוג סטודנטיות צעירות, הם לא ציפו שהדירה תשמש למפגשי סקס בתשלום

זוג, אהבה,
עיריית מודיעין יוני 18

 

אלי והילה הזמינו אותי לביתם בשעת ערב מאוחרת. "תבוא אחרי שהילדים יירדמו, נשב בסלון, יהיה לנו שקט ונוכל לפטפט", הם אמרו לי בטלפון. הגעתי לביתם, דירת גג במרכז אחת הערים באזור השרון. התיישבנו בסלון. הילה הייתה זו שהתחילה לספר לי על מטרת הפגישה.

קיבלנו את הטלפון שלך מעורכת הדין שלנו. אנחנו מתמודדים עם בעיה רצינית, אמרה הילה ברצינות רבה. יש לנו דירה בהרצליה, במרכז העיר. לפני כמה חודשים השכרנו את הדירה לבחורה צעירה ונחמדה. היא סטודנטית ועשתה עלינו רושם מצוין. לאחר שנפגשנו בדירה, היא סיפרה שיש לה שותפה ושתיהן רוצות לגור יחד. 

זו דירה של שלושה וחצי חדרים, התערב אלי בשיחה ואמר "האמת שזו דירה מצוינת בשביל שתיהן". הילה המשיכה וסיפרה שמאז שהדירה המדוברת נמצאת בבעלותם חיו בה שני שוכרים, כל אחד לפרק זמן של ארבע שנים.

אלי שוב התערב וסיפר שתמיד הם התעקשו על זוגות נשואים, עם ילד או שניים. "רצינו אנשים רציניים, מיושבים בדעתם, לא צעירים שיעשו בעיות. אחרי הכל, זה בניין מגורים משותף, בעוד כמה שנים הבן או הבת שלנו יעברו להתגורר שם ואנחנו לא רוצים צרות עם השכנים".

בקיצור, המשיכה הילה ונשמעה מיואשת, יש לנו בעיות עם שתי הבחורות האלה. מתברר שהן מזמינות גברים לדירה. "הן זונות", וידא אלי שאני מבין את הילה.  שאלתי, מה מקור המידע שלכם, "השכנים", הם ענו יחד, "הם מספרים שהבחורות נחמדות מאוד, אבל שמשעה תשע בערב עד שעות הלילה המאוחרות גברים נכנסים ויוצאים מהדירה.

"אנחנו רוצים להעיף אותן מהדירה ועורכת הדין שלנו ביקשה הוכחות שאכן מתנהלים שם מפגשי סקס בתשלום ומכאן זו עבודה שלך...", אמר לי אלי בחיוך. קיבלתי את הפרטים מאלי והילה ואף שוחחתי עם עורכת הדין וקיבלתי ממנה דגשים לגבי ההוכחות הנדרשות לצורך פינוי הדיירות.

בשלב הראשון, במשך כמה לילות, צוות בלשים תצפת על הבניין ותיעד את תנועת הגברים שנכנסים ויוצאים ממנו עד שעות הלילה המאוחרות. בשלב השני, הגענו בחקירה מאומצת לטלפון של הבנות, מספר מיוחד שאותו הן מפרסמות לתאום המפגשים. במשך כמה ימים, כמה חוקרים שוחחו עם הבנות, הקליטו את השיחות וקיבלו פירוט על השרות שהן מציעות. כמובן שהבנות ביקשו להדגיש שמדובר ב"עיסוי גוף שלא יישכח", אך ניתן היה להבין ללא קושי שהעיסוי זה רק הפרומו במפגש. שתיהן תמיד סיימו את השיחות עם משפט מסכם: ״תבוא מאמי, הכל זורם, לא תצטער".

באחת השיחות אחת הבחורות לא שללה אפשרות שתמורת סכום גבוה מאוד היא תצרף גם את חברתה למפגש לוהט ובלתי נשכח. בכל השיחות הבחורות מסרו את כתובת המגורים, כולל מספר דירה וקומה. אחת מהן אפילו ביקשה לא להרעיש ולעשן בבניין, כי המקום פועל בדיסקרטיות וזה אינטרס של כולם.

כל השיחות שהוקלטו והצילומים של מצעד הגברים שנכנסים ויוצאים מהבניין במהלך שעות הערב והלילה הועברו לעורכת הדין. לדבריה, אין ספק שההוכחות מעידות על הפרת הסכם השכירות, שכן מדובר בדירה שאמורה לשמש למגורים ולא בית בושת.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "מה קורה בדירה המושכרת"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

הנתיב המהיר עמוד