חיפוש

 

 
לדף הבית >>     אורית רוברונסקי, טיפול גוף ונפש, גדרה >>

גוף ונפש. האם רפלקסולוגיה יכולה להקל על מיגרנות

 

כותבת המאמר הינה מומחית בתחום הגוף והנפש, בשיטת ”הנני”. האם אכן יש הקלה בטיפול זה על כאבי הראש?תוך כמה זמן חווים שיפור? תשובות לשאלות אלו ועוד - בטור הבא...

 

רפלקסולוגיה בהחלט יכולה להקל על מיגרנה וביכולתה של רפלקסולוגית טובה להוריד את הסימפטום כבר אחרי שעת טיפול. השאלה היא רק - לכמה זמן. כלומר, תוך כמה זמן הכאב יופיע שוב?

נטייתם של רוב האנשים היא לחפש פתרונות קלים ומהירים בחוץ, כשמישהו יביא להם מזור.

אני בעד טיפול ’נמרץ הוליסטי’, שיקל על הסבל כמה שיותר מהר. יחד עם זאת, אני תמיד מכוונת את המטופל למציאת מקור, שורש הבעיה, כדי לעשות בו טיפול יסודי.

מיגרנות עלולות להיגרם ממגוון סיבות. הנפוצות שביניהן: שתיית מים לא מספקת, תזונה לקויה, מערכת עיכול לא תקינה, עצירות, בעיות הורמונליות, תופעות לוואי מתרופות מסוימות, התנגשות בין תכשירים, שנוטלים ללא בדיקת התאמה ביניהם ולגופכם, ועוד. 

אם מיגרנות מופיעות רק בימי המחזור, זו תופעה נפוצה וגם לזה יש פתרון. אם כאבי ראש האלה פוקדות אותך גם בתקופות אחרות, יש לערוך בדיקות יסודיות.

בדרך כלל, אני מתחילה מתשאול מעמיק ואבחון בשיטת ’ביורמבם’, שמאפשר תוך רבע שעה לגלות דברים רבים וקודם כל - מיקום מדויק של מקור הבעיה. במידת הצורך, עושים בדיקות מעבדה משלימות וממוקדות מטרה.

לאחר שאת מקבלת טיפול מדויק לך בגוף, אני ממליצה בחום על אימון רגשי, המטפל בנפש ובכל אספקטים של חייך, כיוון שיש להם השפעה מכרעת על בריאותך פיזית ונפשית.

יש לכם עוד שאלות לטיפול גוף ונפש, אורית רובנובסקי? כנסו!

054-6814586   

עירית מודיעין

 

 
 
 
פורום המומחים

פורום המומחים

מעגלי תמיכה

מעגלי תמיכה

 

 

 

 

 

עירית מודיעין
כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים

 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות