הצעה שאי אפשר לסרב 2
 
 

נקמת הכלה / חוקר פרטי

הם סיימו את הציק אין והלכו לכיוון בית קפה הצמוד לכניסה לביקורת הדרכונים , שם בדקו את הסביבה שאין אף אחד שמסתכל אליהם ,אבל אני והמצלמה קלטנו את הנשיקה בשפתיים

זוג, אהבה,

הטלפון צלצל בשעה ממש מוקדמת, בצד השני של הקו  הייתה  ליז ,אישה בתחילת שנות 40 לחייה נשואה 15 שנים לחיים ולהם 3 ילדים. שמעתי בקולה משהו מאוד מוזר עד שהיא התחילה לספר את הסיפור.

היא כבר המון שנים לא מסתדרת עם חמתה ,דבר שגרם להמון מריבות עם בעלה ובשלב מסוים אפילו לגירושין.

חמתה הייתה מתערבת בכל דבר בזוגיות שלהם וחיים תמיד היה לוקח את הצד של האמא ,ליז ניסתה לדבר איתו כמה פעמים וזה לא עזר, אפילו היו במספר טיפולי זוגי שבסופו של דבר נכשלו. ליז גם סיפרה לי שהיא לא מדברת עם חמתה כבר כמה שנים ושהמצב בבית ממש בלתי נסבל.

ליז הייתה בטוחה שלחמתה יש מאהב כבר הרבה זמן , אבל עד היום היא לא אמרה לחיים שהיא חושדת שאמא שלו מנהלת רומן. היא ידעה  שמאז שחמתה יצאה לפנסיה היא  מבלה המון שעות מחוץ לבית ומרבה לצאת לכל מיני פעילויות בערב.

והפעם היא הייתה בטוחה שאפשר לתפוס אותה בקלות כי חמתה טוענת שהיא טסה להודו לשבועיים ביחד עם חברה שגם יצאה לפנסיה. קבענו שנבצע את המעקב ביום של הטיסה ,ליז שלחה לי תמונות ואת כל הפרטים של הטיסה.

ביום של הטיסה אני וחוקר נוסף ממשרדי חיכינו לחמתה ביציאהשל התחנת רכבת בנתב"ג ,חמתה מתגוררת בצפון והגיעה ברכבת.

כשעתיים וחצי לפני הטיסה אכן זיהינו את חמתה עולה במדרגות של הרכבת לכיוון הטרמינל, אישה די נאה לגילה והייתה מאוד מחויכת ,נכנסה לטרמינל וניגשה לקבוצת אנשים בני גילה. לא נראה שום גבר ברקע, חשבתי לעצמי , הכלה רצתה נקמה אבל לא הצליח לה.

אחרי כחצי שעה שהגיעו עוד אנשים וניגשו למדריך של הקבוצה ,הם התחילו להתקדם לכיוון הדלפק כדי לעשות ציק אין ,ברגע שמחתה של ליז התקדמה לדלפק אז קלטתי שיש גבר בן גילה שניגש איתה,כנראה שביקשו לשבת ביחד בטיסה.

הם סיימו את הציק אין והלכו לכיוון בית קפה הצמוד לכניסה לביקורת הדרכונים  , שם בדקו את הסביבה שאין אף אחד שמסתכל אליהם ,אבל אני והמצלמה קלטנו את הנשיקה בשפתיים. הם הלכו לביקורת דרכונים ואני הלכתי מאושר הביתה.

למחרת בבוקר התקשרתי לליז ועדכנתי אותה ,היא הייתה מאוד מאושרת וביקשה שנעביר את הסרט בצורה אנונימית לחמה . הזמנתי שליח שדאג למסור לחמה את הסרט, עוד באותו ערב כאשר חיים חזר הביתה, הוא היה מאוד עצוב ועצבני אז ליז שאלה אותו מה קרה לו.

הוא התפרץ בבכי וביקש מליז סליחה על כל השנים שהוא לא הקשיב לה וסיפר לליז שאמא שלו נסעה להודו לא עם חברה אבל עם המאהב.

כאשר חמתה של ליז חזרה, חיים חיכה לה בשדה תעופה ובמקום לקבל את פנייה ,הוא מסר לה מעטפה עם תביעה גירושין.

 
 
לשכת המסחר