הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
 • M-עבור לתוכן העמוד
 • H-עמוד הבית
 • F-פורום
 • B-אודות
 • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

כמעט ונשכחו: הבחירות למינהלת הרובע

רק שתי רשימות יתחרו ביום הבחירות על ניהול מינהלת הרובע מכבים-רעות. רשימתו של דורון שולדנפריי נפסלה ורשימת יגאל צדוק נכנסה 

חמישיית יגאל צדוק (צילום: מנחם בנטוב)

 

מצעד הרשימות למועצת העיר מודיעין והתייצבותם של נציגיהן בפני רשמת משרד הפנים, בערב יום שלישי האחרון, הגיע לסיומו. כעת ניתן לדעת בדיוק מי באמת רץ ואפילו שם לשם כך צ'ק עם דמי רצינות, ומי דיבר ומשך תשומת לב, אבל לא באמת התכוון לכך.

בעוד הרשימות מתארגנות עתה עם אותיותיהן, מבצעות התאמות ושינויים במסרי הקמפיין שלהן, נשכח מלב כולם תהליך מקביל שבוצע אף הוא באותו החדר של רשמת משרד הפנים: הצגת ואישור הרשימות למינהלת הרובע במכבים-רעות.

ולמה זה חשוב? כי שתי הרשימות המתחרות הן למועצת העיר והן למינהלת הרובע - התאחדו. התוצאה המיידית היא שנדמה היה לרגע שבעצם אין צורך בבחירות בקלפי, כי יש עתה רשימה אחת בודדת - אחודה.

אבל מתברר שלא כך הם פני הדברים: גם רשימתו של המועמד לרשות העיר, יגאל צדוק, התייצבה ונרשמה כחוק לתחרות על מינהלת הרובע מכבים-רעות. בראש הרשימה עומד בני כהן מרעות, מתומכיו המובילים של יגאל צדוק לרשות העיר. כך, תהיה לתושבי מכבים ורעות אופציית הבחירה לפחות בין שתי רשימות.

גם דורון שולדנפריי, מי שמוביל את קמפיין ה"בולדוזר" לרשות העיר במודיעין, תכנן לצרף את רשימתו לתחרות על ניהול רובע מכבים-רעות.  לשם כך אף אסף 300 חתימות של תושבים, אלא שרשימתו נפסלה. הסיבה: הגשה לא מסודרת של הטפסים.

בתגובה נמסר ע"י שרית ארבל, הדוברת של דורון שולדנפריי, כי "במשך מספר ימים לא ניתן היה לקבל מידע ראוי והנחיות ברורות מטעם פקיד הבחירות העירוני, או נציגת משרד הפנים, כיצד ובאילו טפסים יש להגיש את המועמדויות. הביאו חוברות שונות והסתר שיש להסביר כיצד למלאן, בעיקר בכל הקשור לרישום המועמדים.כרגע בורון בודק משפטית האם יש מקום לערעור. אם כן, הוא יערער". 

כזכור, הבחירות למינהלת הרובע מכבים-רעות יתבצעו בקלפי שלישי שיוצב בחדרי הקלפיות במכבים ורעות. הבוחרים יבחרו ברשימה (!) ולא במועמד. לפחות כעת, לאחר סגירת הרישום הרשמי, ובטרם הוגשו ערעורים, יבחרו תושבי מכבים ורעות בין שתי רשימות בלבד.

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "כמעט ונשכחו: הבחירות למינהלת הרובע"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

 1. גם קייזר, בוכמן וציפור רוצים מינהלת
  | 11/10/2008
  וגם ספדי, מירומי ושמשוני למה רק למכבים רעות מגיע ניהול עצמאי? בגלל שהם מורמים מעם? שונים מתושבי מודיעין? יש איחוד וכדאי להפסיק עם הבדלנות הזו של תושבי מכבים רעות. הם לא שונים מתושבי מודיעין ולא מגיעות להם פריבילגיות ומינהלת זו פריבילגיה. או שזה ג’וב לעמיקם אורן ואלי ג’רבי?
 2. שתי רשימות בלבד
  | 10/10/2008
  שיבטלו את המנהלת הטפשית הזאת, סתם התחנפות לתושבי מכבים רעות. מי צריך את זה בכלל? מה הם עושים? לשם מה זה טוב? זה בזובוז של כספינו - תושבים התאחדו נגד הקשקוש
 3. דורון המסכן
  | 10/10/2008
  אפילו להגיש רשימה מסודרת אינו מסוגל. הוא, עוד רוצה לנהל עיר.... שיעלה על הבולדוזר יניע ויסע יאללה!!!!!!!!!
 4. צריך לפרק אותה
  | 10/10/2008
  אין לה שום הצדקת קיום
 5. שולדנפריי היחיד שלא הצליח להגיש רשימה מסודרת על פי הנהלים?
  | 10/10/2008
  והוא רוצה לנהל את העיר? אגב, זה אותו שולדנפריי שטען שאם ייבחר לראשות העיר יבטל את מינהלת רובע מכבים-רעות? מה פתאום הוא רוצה להיבחר לראשות גוף אותו הוא רוצה לבטל? או אולי שולדנפריי פשוט מזגזג, כמו שהוא זיגזג בנושא המטוסים?
הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד