הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

ליגת התושבים בכדורגל יצאה לדרך

בתחילת השבוע יצאה לדרך ליגת התושבים בכדורגל. 10 קבוצות בהן משחקים 130 שחקנים חובבים עלו על הדשא הסינטטי במגרש הכדורגל העירוני והחלו במשחקי הליגה.

ליגת התושבים בכדורגל יצאה לדרך (צילום: עיריית מודיעין)
עיריית מודיעין יוני 18

 

 בתחילת השבוע יצאה לדרך ליגת התושבים בכדורגל. 10 קבוצות בהן משחקים 130 שחקנים חובבים עלו על הדשא הסינטטי במגרש הכדורגל העירוני והחלו במשחקי הליגה.

 במסגרת הליגה הסדירה ייפגשו הקבוצות פעמיים בשבוע, בימי שני וחמישי, בשעות הערב, במגרש הכדורגל החדש בפארק הטכנולוגי, ומתמודדות בהרכב של שבעה שחקנים ושוער על התואר הנכסף: "אלופת העיר בכדורגל". הליגה תימשך כחודשיים עד לגמר הגדול שיערך לקראת סוף חודש יולי.

 במחזור הראשון שנפתח השבוע שיחקו כל עשר הקבוצות משחק אחד בו החלו את הקרב על מקומם בטבלה: את ראש הטבלה כבשו בשלב זה "אתלטיקו ניצנים מודיעין" לאחר שניצחו 0:5 את "מערבא מנשה". "התותחים הקדושים" פתחו את הליגה ברגל שמאל לאחר שגברו על "סבושיטאס" הוותיקים בתוצאה 0:3  ומיקמו עצמם במקום השני בטבלה. במקום השלישי בטבלה התמקמו "דבורי מודיעין" שניצחו 2:4 את "הציפורים". "בוקה מודיעין ג’וניורס" שמשחקים בליגה זו השנה השנייה ניצחו 1:2 את "שועלי הכרמים" בזמן שבצד השני של המגרש ניצחו  "אנדר דוג" את "אחדות מודיעין" בתוצאה 0:1.

 באגף הספורט בעמותת סחלבים שמרכז את הליגה ציינו השבוע בגאווה כי הליגה יצאה לדרך וכפי שזה נראה כרגע, מצפה לנו עונה מעניינת.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "ליגת התושבים בכדורגל יצאה לדרך"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד