הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

נהג האוטובוס נעל את הדלת ונסע לפתח תחנת המשטרה

כנופיית צעירים שהטילה את אימתה על נהגי התחבורה הציבורית, נעצרה לאחר כחודשיים של השתוללות בכבישים

גילה עיני

 

ארבעה חברי כנופיית ילדים ונערים, חלקם קטינים, נעצרה בתחילת השבוע על ידי משטרת בנימין בחשד להתעמרות וגניבה מנהגי אוטובוסים ומוניות. אי תשלום דמי נסיעות והתנהגות אלימה ברכב ציבורי. הארבעה, תושבי אחד מישובי הסביבה, עלו ביום ראשון על אוטובוס של חברת סופרבוס. הנהג שזיהה אותם כמי שבעבר הלא רחוק גנבו ממנו כסף, כרטיסיות והשתוללו באוטובוס, סגר את הדלתות ונסע ישירות לתחנת משטרת מודיעין. הוא הוריד אותם בתחנה, שם הם עוכבו עד להגעת צוות פקחני הנוער של תחנת בנימין.

הארבעה עוכבו לחקירה. במהלכה התברר כי הם מעורבים מזה כחודשיים בהתנהגות אלימה באוטובוסים של חברת סופרבוס, הסחת דעתם של נהגים על ידי השתוללות וגניבת כספים וכרטיסיות ועוד. בנוסף, התברר כי קיימת נגדם גם תלונה של נהג מונית שטען כי במהלך נסיעה עימו הם גנבו ממנו את הטלפון הסלולרי שלו, כסף מזומן ובתום הנסיעה הסתלקו מבלי לשלם עבורה.

מהחקירה עולה כי הארבעה נהגו בעבר לגנוב ולפרוץ לבתים פרטיים במקום מגוריהם, אלא שלפני כחודשיים החליטו שזה קשה מדי והעדיפו להטיל את אימתם על נהגי התחבורה הציבורית.

בתום החקירה נותר במעצר אחד מהארבעה (14) שבעברו כ-16 רישומים של עבירות רכוש שטרם הגיעו לידי מיצוי בדין. חלק מהרכוש שנגנב מהאוטובוסים והמוניות אותר ונמצא ברשות הארבעה. הקטין הובא בפני שופט בערב יום הזיכרון והוחלט לעצרו עד לקבלת החלטה אחרת. שלושת האחרים שוחררו בתנאים מגבילים.