הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
 • M-עבור לתוכן העמוד
 • H-עמוד הבית
 • F-פורום
 • B-אודות
 • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

החמישיה המובילה של מור

8 תושבים הגישו מועמדות לוועדה מסדרת בת 5 חברים אשר קבעה את הרכב רשימת מור למועצת העיר מודיעין. חנן ברנשטיין מרעות נקבע כמוביל הרשימה

חנן ברנשטיין (צילום: מנחם בנטוב)
גילה עיני

 

חנן ברנשטיין, תושב רעות, נבחר אמש (א') להוביל את תנועת מור לבחירות המוניציפאליות שיתקיימו בנובמבר. ברנשטין, תא"ל במיל' נבחר במסגרת ועדה מסדרת שהוקמה על ידי הנהגת הרשימה.

בוועדה המסדרת ישבו 5 חברים: עדי מינץ, אריה מורג (צ'ץ), שמעון דבוש, צביקה לוין ויגאל כרמי. 8 מועמדים התחרו על חמשת המקומות שלתפיסתם הם ריאליים. השמונה נכנסו בזה אחר זה אל הוועדה, ענו על מספר שאלות והמתינו לפסיקתה.

בסביבות 23.00 נקראו כל הנוכחים אל שולחן הוועדה ויגאל כרמי הכריז על קביעת הוועדה תוך שהוא מנמק את הסיבות לבחירה.

עשרת המובילים של הרשימה על פי פסיקת הוועדה הם: חנן ברנשטיין מרעות, יוסי פסגות ממכבים, מיכאל טייכר מרעות, איתן מנור מרעות, בנקר משה ממכבים, עמירם בריט ממכבים, שוקי ברונהיים מרעות, עדי מינץ מרעות, אריה מורג (צ'ץ) מרעות ויגאל כרמי ממכבים.

חנן ברנשטיין שקיבל לידיו את שרביט ההובלה של הרשימה אמר בין השאר: "אנחנו נמצאים כבר בדקה ה-90. רשימה מאוחדת עם יחד היא עדיין השאיפה שלנו, אולם אסור שהיא תמנע מאתנו מלהמשיך ולעבוד. הדרך לתנועה מאוחדת עדיין פתוחה".

נזכיר כי בסקר טלפוני פרטי שנערך בקרב תושבי מכבים רעות עלה בברור כי 70 אחוז מעוניינים ורוצים ברשימה מאוחדת. במפגש שנערך בשבוע שעבר נקבע דוד זרחין מרעות כבורר לעניין האיחוד. עד כה לא סיכם זרחין את דבריו, אולם ההערכה היא כי לא יצליח להביא לאיחוד. הודעה על כך הוא צפוי להוציא בקרוב.

 
 
עיריית מודיעין רגיל
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "החמישיה המובילה של מור"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

 1. גם מנכ”ל המנהלת שם
  | 16/09/2008
  שלמה בנאי שמקבל משכורת מהעירייה כמנכ”ל המינהלת גם הגיע לפריימריס . מעניין מה יש לגו’בר הזה שמונה על ידי ספקטור לחפש בוועדה הטיפשית הזו שסידרה את המועמדים. מושחתים הביתה . נמאסתם !
 2. תמונה אחת שווה אלף מילים
  | 16/09/2008
  מי שבוודאי שם לב רואה שבחלק האוחרי של התמונה ובסמוך לדלת מצולם אפי מלצר . אז מי זה אפי מלצר בדיוק ? הופה ! אפי מלצר הוא סיפורה האמיתי של תנועת מור . אפי מלצר נהנה ב 5 השנים הקרובות ממשכורת של קבלן עירוני בהיקף של כ 3 מיליון ש”ח . כ50 אלף ש”ח לחודש . ובעבור מה ? בעבור היותו הדובר של ספקטור . (סכום הזהה להעסקתם של 8 מורים בחודש . אז זה כל הסיפור של מור - אינטרסים כלכליים נטו. האיש נמצא שם מאחורי בקלעים כדי לשמור על ההתעשרות שלו ל5 השנים הקרובות. את המיליונים שגרף לקופתו האישית שילמו התושבים לא ספקטור . ספקטור זה מור ומור זה ספקטור . מלצר זה ספקטור וספקטור זה מלצר . 3 מיליון ש”ל לא הולכים ברגל . שווה לעשות קמפיין בחירות ולעשות עוד קופה ב5 שנים הקרובות . עסק משפחתי כבר אמרנו? וזה עוד לא הכל . צביקה לוין מאנשי מור הוולגריים יותר גם הוא קבלן של העירייה - מרוויח מיליוני שקלים בשנה מעיסוקו כמפעיל הצהרנים והקייטנות של העירייה . אז זהו זה רבותי. הכל זה עסק שם . פריימריס , שמיימריס , ועדות מסדרות - בולשיט ועבודה בעיינים . סדרתם את עצמכם אנשי מור אבל את תושבי מכבים רעות לא תצליחו לסדר שוב . אגב מי סידר את כרמי למקום העשירי ? כרמי בעצמו ? צחוקים שם במור
 3. סליחה, איפה הנשים? רשימה שובניסטית!
  | 15/09/2008
 4. ברכות לרשימה החדשה
  | 15/09/2008
  חברי מור ברשימה הקודמת לא נפגשו אפילו פעם אחת. נקווה שבקדנציה זו הדברים יתנהלו יותר טוב. ולכל אנשי מודיעין מכבים רעות הגיע זמן עצמאות ממשרד השיכון שהורס לנו את העתיד דרך הרס אתרי מורשת וארכיאולוגיה מסיבי. ושוב העיר מודיעין לא קבלה אישור ליותר מ120 אלף נפש. בעד הגבעות מדרום לרעות ובוכמן ובעד הגבעות ממערב לעיר ובין ליגד וגימזו- נגד כביש 4 וחמשת סעיפיו.
 5. שוב זרקו את דנילו דרמן בחוץ!
  | 15/09/2008
  אפילו חבריו לישוב בורחים מהאיש.
עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד