הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

לשכת מתווכי מודיעין בחרה את ההנהלה לשנת 2018

ביום חמישי, 25.1.18, נערכה האסיפה הכללית של לשכת המתווכים מודיעין מכבים רעות.  באסיפה נכחו עשרות מת ווכים הפועלים בעיר, אשר סיכמו את הפעילות בשנת 2017, שזה עתה הסתיימה, וערכו בחירות לוועד הלשכה לשנת 2018, שזה עתה החלה.

לשכת מתווכי מודיעין (צילום: לשכת הדוברות)

 

ביום חמישי, 25.1.18, נערכה האסיפה הכללית של לשכת המתווכים מודיעין מכבים רעות.  באסיפה נכחו עשרות מת ווכים הפועלים בעיר, אשר סיכמו את הפעילות בשנת 2017, שזה עתה הסתיימה, וערכו בחירות לוועד הלשכה לשנת 2018, שזה עתה החלה.

השנה, בתום הבחירות ועם גמר ספירת הקולות, התבשרו חברי הלשכה כי המתווכים שנבחרו להוביל את הלשכה בשנת 2018 הם כרמית בירנבאום (לב הנדל"ן), לימור כרמלי (כרמלי’ס), רונית אלעד (רי/מקס יוניק), תחיה להב (תחיה להב) וזאב שומכר (קבוצת שומכר נדל"ן)שנבחר כיו"ר הלשכה זו שנה שניה.

ביום א’, 28.1.18, התקיימה פגישה ראשונה של הוועד המנהל של הלשכה, בה חולקו התפקידים בין חברי ההנהלה הנבחרים, והחלו בבניית תכנית פעולה לשנת 2018. במסגרת זו גם בחרו חברי הוועד את יו"ר הלשכה לשנה הקרובה. 
השנה  נבחרה לימור כרמלי שתכהן כיו"ר ועדת דוברות והדרכה, רונית אלעד כיו"ר ועדת האתיקה בשיתוף עם תחיה להב וכרמית בירנבוים, כרמית בירנבוים תשמש גם כיו"ר ועדת גיוס ושימור וכיו"ר ועדת אירועים, ואילו תחיה להב תהיה יו"ר ועדת גזברות.

מהנהלת הלשכה נמסר, כי לשכת המתווכים רואה עצמה בית למתווכים בעיר מודיעין וסביבותיה. במלאת שנה לייסודה ההסטורי של הלשכה, חבריה מסכמים כי השנה החולפת הייתה שנה של הקמת הלשכה ורישומה כעמותה, גיבוש תקנון המוסכם על כלל חבריה, וגיוס חברים ממשרדים רבים הפועלים בעיר. במהלך השנה נערכו מפגשי "שולחנות עגולים", בהם הועלו לסדר היום דילמות יומיומיות בהן נתקלים המתווכים ואף הוצגו פתרונות הולמים, נערכו הרצאות בתחומים הנוגעים לעבודת המתווך, וכן נערכו אירועים חברתיים חגיגיים בפורים, פסח, ראש השנה וחנוכה.

הנהלת הלשכה מציינת, כי כל הפעילויות שנערכו במהלך השנה החולפת נועדו לקדם את המחויבות של הלשכה לחיזוק הדימוי המקצועי של המתווכים במודיעין, שמירה על רמה מקצועית גבוהה, עמידה בקוד האתי המחמיר שגובש ויצירת הזדמנויות לשיתופי פעולה עסקיים הוגנים בין מתווכי העיר השונים, מתוך אמונה שתקשורת וכבוד הדדי הם אבני היסוד להתנהלות מקצועית של מתווכים במודיעין.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "לשכת מתווכי מודיעין בחרה את ההנהלה לשנת 2018"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד