הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

הגשר מפאתי מודיעין לעינב - העבודות מתקדמות

עדכונים: מתקדמת  הקמת גשר הולכי רגל לתחנת הרכבת פאתי מודיעין וגשר למחלף המוביל משכונת נופים למרכז עינב

 | 05/02/2018
facebook share
Twitter
קשת מודיעין
גילה עיני

 

רכבת ישראל הודיעה על מועדים נוספים חדשים בהם תבוצע חסימת כביש 431 לצורך בניית גשר להולכי רגל, המחבר בין מרכז עינב לתחנת הרכבת "פאתי מודיעין". העבודות ישמשו גם את נוסעי הרכבת לכיוון ירושלים ומירושלים למודיעין מכבים רעות והן צפויות להסתיים ברבעון האחרון של שנת 2019. במועדים אלו יבוצעו במקביל גם עבודות של משרד הבינוי והשיכון להנפת חלק מהגשר של המחלף המוביל משכונת נופים למרכז עינב. עבודות אלו מבוצעות באותו הזמן על מנת לצמצם, ככל הניתן את,הפגיעה במשתמשי הדרך.

כזכור, נוסף על עבודות אלו, בחודשים האחרונים נבנה חניון חדש בסמיכות לכביש 431 (מדרום לתחנת פאתי מודיעין) אשר ישמש את הנוסעים ברכבת. העבודות על החניון, שיכלול כאלף מקומות חנייה, והגשר להולכי הרגל צפויות להימשך כשנה, עד סוף שנת 2018.

המועדים והחסימות הצפויות בשל העבודות הרחבות הינם:

  1. ראשון 11.2 בין השעות 20.00 עד 06.00 למחרת - ייחסם הקטע ממזרח למערב מכביש 3 יהודה המכבי למחלף פאתי מודיעין . התנועה תנותב לעמק זבולון , שדרה המרכזית , פארק טכנולוגי .
  2. יום שני 12.2 בין השעות 20.00 עד 06.00 למחרת – ייחסם הקטע ממערב למזרח ממחלף פאתי מודיעין עד ליציאה המזרחית ממרכז עינב . התנועה תנותב למרכז עינב שדרות המלאכות ויציאה לכביש 431.

כל העבודות יבוצעו בלווי משטרתי ועפ"י תכנית הסדרי התנועה שאושרו בעירייה ובמשטרה. העבודות יכולות להשתנות עקב תנאי מזג האוויר ומהעירייה נמסר כי התושבים מתבקשים להישמע לשילוט המוצב בדרך ולנסוע בזהירות.