חיפוש

 

 
פורום המומחים mcity
facebook שתף את פורום המומחים בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
מתי מומלץ להגיע לטיפול זוגי?
מישל

מתי מומלץ להגיע לטיפול זוגי?

באילו מצבים זה כדאי?
מתי מומלץ להגיע לטיפול ז...
הרחב

שלום מישל,

מומלץ לחפש טיפול זוגי כאשר ישנן קשיים ביחסים הזוגיים שאינם ניתנים לפתרון באופן עצמאי. הנה מספר אופציות שבהן מומלץ לחפש עזרה מקצועית:

  1. תחילת היחסים: זה יכול להיות טוב לחפש עזרה מקצועית כשאתה והשותפ/ה שלך מתחילים להתחבר זוגית. זה יכול לעזור לך לפתח כלים ולימודים שישפרו את היכולת שלך לתקשר ולהתמודד עם קשיים.

  2. סימנים של קשיים: אם אתה מתחיל להבחין בקשיים קשים ביחסי הזוגיים, בתחום התקשורת הביניאישית כאשר ישנם עימותים תדירים, או רגשות של ניכור, אולי זה הזמן לחפש עזרה כדי למנוע ההעמקה של הקשיים.

  3. במצבי קיצון: כאשר ישנם אירועים כמו מוות, הידרדרות כלכלית, או פרידה מורגשת, אז זה יכול ליות הזמן לחפש עזרה מקצועית כדי לעזור לכם להתמודד עם המצב.

  4. כאשר אינכם יכולים לפתור בעיות לבד: אם ישנן בעיות זוגיות שאינכם מצליחים לפתור לבד, זהו סימן שאתם צריכים עזרה חיצונית. מישהו מקצועי יכול להעניק כלים וטכניקות שיסייעו לכם לפתור את הבעיות.

  5. כדי לשמור על יחסים בריאים: לא על יחסים רק במצבים קשים אלא גם כשהיחסים מלאים בהצלחה, זה יכול להיות מועיל להתייעץ עם מומחה בתחום הזוגי, כדי להבין איך לשמור על היחסים בריאים ומיטיבים.

לסיכום, כאשר ישנן קשיים ביחסים הזוגיים שאינם ניתנים לפתרון עצמאי, והם משפיעים על האיכות הכללית של החיים שלכם, כדאי לחפש עזרה מקצועית באופן מהיר ככל האפשר.

 
 
 
 
0524248827

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

 
 
 
 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות