חיפוש

 

 
פורום המומחים mcity
facebook שתף את פורום המומחים בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
הוצאות של בית עסק
מלי

הוצאות של בית עסק

אני מתעתדת לפתוח עסק עצמאי בבית בתחום הNLP, כאשר לקוחותיי יבואו אלי. לאילו הוצאות עלי להתכונן בתחום זה כדי להכין את עצמי מבועד מועד?
הוצאות של בית עסק
הרחב

שלום מלי,

בתחומך, התשובה המתבקשת היא... תדמייני!

מי יודע יותר טוב ממך מהן ההוצאות עבור העסק שלך?  ואם אינך יודעת אז זה בהחלט הזמן לתכנון, ואולי קצת רציני יותר. זהו הבסיס לתימחור שלך, ולכדאיות העסק.

תכלס... הדמיון הוא חינם, אז מה עוד יש לך? שמן אתרי, חליטות תה... יש לך את עלות הקמת החדר אולי, כולל ציוד אם רלוונטי (ואולי כבר קיים). ואולי יש לך ציוד נוסף מתחומים אחרים כגון קלפים ושמן מסאז'. נהלי הנהלת חשבונות (פנקסים או אתר, ודוח שנתי אצל רו"ח/יוע"מ. בשנה הראשונה הצהרת הון). מיסוי תלוי ברמת ההכנסות שלך בפועל, ובסטטוס האישי.

מעבר להוצאות העסק הספציפי, יש לך אפשרות להכיר בהוצאות בגין חדר הטיפולים שלך, כהוצאה "מוכרת". אבל זה מאפשר לך רק קיזוז הוצאות כנגד הכנסות, לצרכי מס. בעסק מתחיל זה עפ"ר פחות רלוונטי. מדובר בהוצאות חלקיות של הבית (כאשר החשבוניות הן על שמך) בעיקר חשמל, אולי ארנונה, אולי תקשורת...

כאמור, הזמן להיערך לכך הוא כעת, לפני פתיחת התיק, ושווה להתיעץ עם איש מקצוע על מנת לקחת בחשבון את פרטיך האישיים, בתוך מכלול התוכניות.

(את מוזמנת להתקשר אלינו 08-9150505  ליעוץ ראשוני וגם פתיחת תיקים והתנהלות. זה חלק ממה שאנחנו עושים, יש גם הרבה מידע באתר שלנו - מונחים, דרישות, מחשבות...)

שיהיה בהצלחה וחג שמח

 

 

05226505456

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

 
 
 
 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות