חיפוש

 

 
פורום המומחים mcity
facebook שתף את פורום המומחים בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
באיזה אזורים באירופה כדי להשקיע
נדב

באיזה אזורים באירופה כדי להשקיע

באיזו מדינה הכי כדאי לקנות דירה ולהשכיר אותה ומדוע?
באיזה אזורים באירופה כדי...
הרחב

שלום נדב,

בחירת מדינה להשקעה באירופה או ביתר מדינות העולם, תלוייה במשתנים רבים. חלקם רלוונטים לכלל המשקיעים וחלקם סובייקטיבים ומתאים לכל משקיע בהתאם לנתוניו האישיים ומטרותיו בהשקעה. באופן כללי בכל מדינה ניתן למצא הזדמנויות השקעה אטרקטיביות.

כמובן שצריך לבחון את פרטי העסקה עצמה וכדאיותה, אך בבואנו להשקיע במדינה מסויימת בחו״ל חשוב ללמוד, לבחון ולהכיר את כללי הנדל״ן המקומיים, החוקים, התקנות והדינמיקה של השווקים המקומיים. לכל מדינה יש מערכת חוקים, זכויות קניין ותקנות מס משלה. בנוגע למיסוי, לכל מדינה ישנה מדיניות שונה ויש לבחון זאת גם בהתאמה ספציפית למאפייני המשקיע עצמו.

ישנה חשיפה לסיכונים פוליטיים וכלכליים ספציפיים לכל מדינה. חוסר יציבות פוליטית, שינוי מדיניות הממשלה או מיתון כלכלי עלולים להשפיע באופן משמעותי על ערכי הנכס ועל הכנסות השכירות.

כמו כן, סיכון מטבע הוא גורם משמעותי נוסף שיש לקחת בחשבון. תנודות בשערי החליפין עלולות להשפיע על תשואות ההשקעה, במיוחד בעת החזרת כספים חזרה לישראל. תנודתיות המטבע יכולה לשפר או לשחוק את רווחי ההשקעה שלך.

בנוסף, השקעה בנדל"ן בחו״ל עשויה להוות אתגר לוגיסטי. ניהול נכסים מרחוק יכול להיות מורכב ודורש משאבים, מקצועיות ומומחיות נוספים. צריך לקחת בחשבון את העלויות והמשמעויות הכרוכות בניהול נכסים, תחזוקה ויחסי דיירים, גביית כספים והפעלת בעלי מקצוע.

כמובן שיש יתרון רב למדינה בה אתה מבין את השפה, מכיר בעלי מקצוע  (כגון רואה חשבון ועו״ד) שיוכלו לעזור לך בעסקה עצמה ובעיקר במידה אם בעתיד יהיו בעיות כלשהם עם ההשקעה או הרשויות המקומיות.

בהצלחה!

טל מנצ׳ל, ייעוץ וליווי משקיעי נדל״ן בחו״ל

052-9454184

0529454184

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

תכנון פיננסי: מהן ההוצאות הנלוות למשכנתא
עשרות משפחות נהנו בקמפינג בפארק ענבה
כלי גינון מוטוריים: מהו תפקידו של מסנן דלק בכלי גינון
תרבות בעיר
 
 
 
 
 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות