חיפוש

 

 
פורום המומחים mcity
facebook שתף את פורום המומחים בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
נעים להכיר
שאלת מערכת

נעים להכיר

שלום לך ישראל היקר.
גולשי mcity ישמח לשמוע ממך על תחום העיסוק שלך הייחודיות שבו ומה המסר שאתה מעביר לקוראים
נעים להכיר
הרחב

שלום לכם.
אני מייעץ, מטפל ומלווה זוגות במצבי משבר ומראה להם את הערך הייחודי שיש בזוגיות שלהם. אני הופך מצבי משבר להזדמנויות לצמיחה ונעזר בכלים מעולם הפסיכולוגיה הדינמית, הטיפול ההוליסטי ונעזר בקלפי טארוט וקלפי השלכה.

מאז ומעולם סיקרן אותי מה מניע אותנו לעשות את הבחירות שאנחנו עושים? מה נמצא בידינו, עד כמה החיים שלנו בשליטתנו? כבר מגיל צעיר נמשכתי לחיזוי של התבניות שבהם אנשים פועלים, וסיקרן אותי האם אפשר לגלות את הדרך בה אנשים ינהגו, מה יקרה להם וכיצד יגיבו? בגיל 14 העמקתי בקריאה בכפות ידיים, קפה וקלפים. במהלך השנים נוכחתי שאכן יש לנו נטיות מולדות, אבל יש גם חופש בחירה, והוא מתרחב ככל שאנחנו מגבירים את המודעות שלנו. מצאתי ששאלות ותהיות על זוגיות תופסות מקום מרכזי בחיי האנשים שיעצתי להם ושהרגשות הנוגעים לזוגיות יכולים לנוע בין סוערים ומטלטלים, לבין מרחיבי לב ומרגיעים.

במסגרת ההתפתחות האישית והמקצועית שלי, נחשפתי לשיטות טיפול הוליסטיות, שמערבות גוף, נפש ורוח, ביניהם שיטת גרינברג, רייקי ותטא הילינג. בחיי הפרטיים לא שבעתי נחת בתחום הזוגי, ולא הבנתי למה "זה קורה לי", דבר שדירבן אותי להעמיק וללמוד את השורש והסיבות לזה. בתחילה, לפני כ 17 שנה, התמחיתי בגישור, שמיד משך אלי זוגות שביקשו שאטפל בהם ואעזור להם לשגשג, ומשם, העמקתי בטיפול הזוגי.

היום אני משלב כלים מעולם הפסיכולוגיה דינמית, הטיפול ההוליסטי, ונעזר בקלפים השלכתיים ובציור אינטואיטיבי. למדתי שתבניות חיים שלנו הן ברות שינוי; זה קרה לי, בחיים האישיים שלי- אני עברתי שינויים מרחיקי לכת בזוגיות שלי, לכן אני יכול להעיד ממקור ראשון שמודעות ונכונות לעבודה יוצרים שינוי אמיתי לטובה!

0522388423

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

 
 
 
 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות