חיפוש

 

 
פורום המומחים mcity
facebook שתף את פורום המומחים בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
נזק רפואי עקב הזרקת בוטוקס
יוני

נזק רפואי עקב הזרקת בוטוקס

אני בן 50, בריא לחלוטין ולפני שבועיים עשיתי טיפול חוטים בצוואר, אצל רופא עור ואסתטיקה נראה שלא היו כל בעיות ושזה עבר בהצלחה, ויש לי בסנטר מקדימה 2 בליטות של הגיל, ובקשתי מהרופא לעדן אותם, אז הוא הזריק לי מעט בוטוקס בשני המקומות, במרכז השרירי , ושיתק לי את השריר של השפה התחתונה. עקב כך נגרם לי נזק נפשי ופיזי ודיכאון קשה, אני מתקשה בחיוך(מחייך כמו מסכה), באוכל, בדיבור,ובשתייה, אני מתרחק מאנשים,, נהרסו לי כל שמחת החיים, והתוכניות החברתיות בתקופה הזאת שנפגעתי ,ולא יודע מתי זה יסתיים ,לפי התייעצות עם עוד 3 רופאים בתחום נאמר לי שהשיתוק הוא זמני ויכול להתמשך בין 1.5-3 חודשים.
סביר להניח שלרופא או לא היה מספיק ידע וניסיון , או שידע על הסכנות בהזרקה וחשב שלא יקרה כלום ,בכל מקרה בשני המקרים זאת הייתה רשלנות מצידו, ואני זה שנפגעתי. גם אם הנזק יעבור לי והינו זמני האם אוכל לתבוע על רשלנות?תודה
נזק רפואי עקב הזרקת בוטו...
הרחב

שלום יוני,

לפי התיאור שלך יש עילת תביעה ברשלנות רפואית. הטיפול שמטופל אמור לקבל הוא בהסכמה מדעת. הכוונה היא שעל הרופא להסביר למטופל את ההליך הרפואי שעומד להתבצע, את סיכויי ההצלחה של ההליך ואת הסיכונים של ההליך ולקבל את הסכמת המטופל בכתב כאשר המטופל חותם על טופס הסכמה לעבור את ההליך הרפואי והטופס מסכם את הסיכונים שעלולים להתממש בהליך הרפואי. ככל שנעשה הסבר כזה והמטופל לא חתם על טופס הסכמה ובטופס ההסכמה אינם מצויינים הסיכונים של ההליך, אז תיהיה עילת תביעה כנגד הרופא. בנוגע לשאלתך אם ניתן לתבוע על נזק זמני שחלף, התשובה היא כן בהחלט והפיצוי יהיה בדמות של כאב וסבל גם אם הוא זמני.
אשמח לענות על עוד שאלות אם יש.

בברכה,
עו"ד ניסן מנו.

0502375955

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

משרדי חקירות: מי הוא חוקר פרטי
השירות הווטרינרי העירוני למען חתולי הקהילה
יועצי קריירה: מה זה בשבילכם פוליטיקה ארגונית
רפורמת החשמל מגיעה למודיעין, רחובות וראשון לציון
 
 
 
 
 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות