חיפוש

 

 
פורום המומחים mcity
facebook שתף את פורום המומחים בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
האם ביופידבק יכול לשחרר אותנו מלופים מחשבתיים
העורך

האם ביופידבק יכול לשחרר אותנו מלופים מחשבתיים

במידה ואדם מבצע מס' תרגולי ביופידבק האם זה יכול לסייע להימנע ממחשבות שחוזרות על עצמן שוב ושוב?כיצד ובכמה טיפולים ניתן לחוש שינוי?
האם ביופידבק יכול לשחרר ...
הרחב

היכולת של הגוף לבצע שינויים, רובם לא מודעים וחלקם הקטן כן, מצביע על כך שהתערבות כמו ביופידבק יכולה לסייע, וזהו דגש חשוב, במילה לסייע, במצבים של מחשבות חוזרות שוב ושוב. 

לכל תופעה יכולות להיות מספר גורמים וכמדובר על מחשבות טורדניות שחוזרות על עצמן, הרבה פעמים פתרון מקיף יותר, כמו נוירופידבק יכול להיות מענה יעיל יותר, בטח אם הוא משולב עם ביופידבק.

כסיוע במהלך טיפול או אימון נוספים, אין ספק שכוחו של הביופידבק להביא למודעות גופנית ולשליטה גופנית, יכול בהחלט לסייע משמעותית לשחרור מלופים מחשבתיים.

חלק משמעותי מהמקרים האלו נובע דווקא מתופעות אחרות שעל בסיסן נוצרות לולאות המחשבה האלו, וכאשר המניע הוא פיזיולוגי, האימון לשליטה בפעולת הלב והגוף, בדברים שלפני כן היו מחוץ למודעות המתאמן, הן שמאפשרות את השינוי לטובה במקרים כאלו.

כמובן, כל מקרה נבחן לגופו ולכן אין אפשרות לדעת מראש כמה אימונים יידרשו לטובת רכישת המיומנויות, אך כמובן שיש גורמים מקדמים, כגון הזמינות לתרגול יום יומי, היכולת להטמיע למידה חדשה, מוטיבציה להשגת המטרה ועוד. 

033724480

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

 
 
 
 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות