חיפוש

 

 
פורום המומחים mcity
facebook שתף את פורום המומחים בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
איך אדע אם אני רוצה להיות אמא?
עדן שדה שם ב

איך אדע אם אני רוצה להיות אמא?

נכנסתי להיריון במפתיע ואני מאוד מתלבטת אם להמשיך את ההיריון או לעשות הפלה. אני יודעת שאת דתייה ובטח תהיי נגד אבל בכל זאת, מקווה שתפעלי משיקול נקי. יש לי מחלה ברקע שעלולה להחמיר נוכח הלידה ולא תהיה לי ולבן זוגי שום עזרה פרט לקשר הזוגי בינינו. אני בהמון חרדות ובלחצים. מה גם שאני לא מרגישה שמיציתי את חיי החופש שלי ואני מרגישה שמרגע שאוליד ילד כלכלית ונפשית אהיה ממש כבולה. איך ניתן לבחור נכון ולא להתחרט לאחר מכך?
איך אדע אם אני רוצה להיו...
הרחב

שלום עדן שדה שם בדוי,

יקירה
אהיה כנה איתך אני אכן מבינה לליבך ומזדהה עם הקשיים שתיארת. החלטה כזו אם לעשות הפלה היא שאלה שמפנים לרב. למרות שהפלה זה קטיעה של חיים. זה שהעובר לא יכול לצעוק מהרחם זה לא אומר שהוא לא בר זכות חיים. ורק לבורא עולם יש את המנדט לתת חיים או לקחת אותם. יש נשמות שמתחננות 500 שנה לרדת לעולם לעשות תיקון.
וכאן השאלה איך תתייחסי לזה.
ברור שהאמונה והגישה הרוחנית נותנת כוח להבין שהעולם הזה הוא רק פרוזדור. במושגים שלי אני מכנה זאת " מרכז הערכה" לנשמה. כאן בעולם הזה הנשמה מקהלת נסיונות. אז נבי לקחת את זה לשם. חשבי על הנשמה שעלה בזכותך ושאת נבחרת להביא לעולם.על האושר שהיא תביא לך. בסופו של דבר הכל בראש. במקביל את יכולה גם לשאול רב מורה הלכה וללכת לליווי מקצועי שיחזק אותך. בשיווק אומרים אין הזדמנות שניה לרושם ראשונ. שיווק זה עולם השקר. בעולמו של הורא עולם יש הזדמנות שניה. ואולי הילד הזה יעשה לך טרנספורמציה... הכל עניין של נקודת מבט
על ילד מביא את השפע שלו ואת הברכה
תסתכלי גדול תרימי ראש לשמים
ותביני שבליבו של הקושי טמונה ההזדמנות
בהצלחה רבה

0523451834

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

 
 
 
 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות