חיפוש

 

 
פורום המומחים mcity
facebook שתף את פורום המומחים בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
מה יעלה בגורלו של דואר ישראל במודיעין?
מיקי

מה יעלה בגורלו של דואר ישראל במודיעין?

בעירנו קיים סניף אחד שיש בו רק שלוש עמדות פעילות, האם סניף כזה לתת שירות לעיר שלמה? התשובה לטעמי נמצאת בגוף השאלה. מי שמזמין תור נאלץ לחכות כמעט שעה על מנת לקבל שירות! מי יכוללשנות את המחדל הזה לדעתך וכיצד נדרש לטפל בכך?
מה יעלה בגורלו של דואר י...
הרחב

שלום מיקי,

משרד התקשורת בראשותו של השר יועד הנדל החליטו לצמצם הוצאות הדואר שהוא לכשעצמו שרות גרעוני בעיקרו כמספק שרות לאזרח . הם החליטו לנסות להביא אותו אם לא לרווחיות אז לפחות לאיזון ולהפריט אותו . במסגרת זאת הציבו קיצוץ תנאים קיצוני לסוכנויות הדואר הפרטיות . סוכנויות הדואר הודיעו שבתנאים שהציגו בפניהם הן אינן יכולות להישאר רווחיות ולכן יאלצו לסגור . משרד התקשורת הודיעו שיפרסמו מכרזים חדשים לסוכנויות הדואר בהמשך ושהם מאמינים שיכנסו זכיינים חדשים . עיריית מודיעין אינה יכולה להיתערב בתנאים שבין משרד התקשורת לזכיינים , אבל אנחנו כן דרשנו , כולל בפגישה של ראש העיר מול שר התקשורת יועז הנדל , ועוד פגישות נוספות אחרות בין בשאר פגישה שלי עם המנהל האזורי של הדואר , שקודם ינהלו מכרזים ואם יהיה זכיין אז רק אז לסגור סוכנויות קיימות ולא קודם לסגור ואחר כך לקיים מכרזים שאף אחד לא יודע מה יהיה בגורלם . לצערנו כול הפניות והפגישות לא נענו על ידי משרד התקשורת והסוכנויות מסגרו ונשארנו במצב המוכר כיום , כאשר ברקע קיימים המכרזים לזכיינים שאיננו יודעים מה יעלה בגורלם . במצב שנוצר אנו התושבים ובמיוחד העיר מודיעין מכבים רעות שהיא כוללת כיום מעל 100,000 תושבים שנשארו עם סניף דואר בודד . במצב כזה מודיעין מופלית לרעה בהשוואה לכול עיר אחרת ביחס למספר סניפי הדואר בממוצע לתושב .
כול הנסיונות לשנות את ההתנהלות של משרד התקשורת ולמרות כול ההסברים שלנו נתקלנו בעמדה נחרצת של שר התקשורת.
בשלב הנוכחי ממתינים לראות מה יהיו תוצאות המכרזים לסוכנויות , הערכה היא שלא יהיו זכיינים חדשים , מדובר בעשרות רבות של סוכנויות דואר שנסגרו בכול רחבי הארץ .ברור גם שלאחר הבחירות הקרבות ימונה בכול מיקרה שר תקשורת אחר ואחת המשימות הראשונות שנעלה הוא לדרוש פתרון להפלייה של שרותי הדואר לתושבי העיר ביחס לערים אחרות ולדרוש פתרונות.

בברכה,
שלמה פאסי

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

תכנון פיננסי: מהן ההוצאות הנלוות למשכנתא
עשרות משפחות נהנו בקמפינג בפארק ענבה
כלי גינון מוטוריים: מהו תפקידו של מסנן דלק בכלי גינון
תרבות בעיר
 
 
 
 
 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות