חיפוש

 

 
פורום המומחים mcity
facebook שתף את פורום המומחים בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
בחירות מוניציפאליות
העורך

בחירות מוניציפאליות

שלום לך.
הבחירות קרבות ועל כן הציבור ישמח לקרוא את דעותיך בנושאים הבאים:
1. איך אתה מסכם את הקדנציה של העירייה ואת הפעילות שלך.
2. האם ואיך אתה מתארגן לקראת הבחירות הקרובות?
בחירות מוניציפאליות
הרחב

שלום רב,

1. בקדנציה הנוכחית תחומי האחריות שעלי כסגן וממלא מקום ראש העיר התרחבו מאוד ועימה גם היקף המשימות . וזה בהיותי בין השאר מחזיק תיק התחבורה והבטיחות בדרכים . תיק הביטחון , תיק התכבון והבניה , תיק הרובע מכבים רעות וזה לצד חבר בדירקטוריונים עירוניים : בחלבים , עירוני מודיעין . חבר וועדת הביקורת מופעים , ויו״ר וועדת ההנצחה העירונית .
אני יכול לסכם את התקופה שמגפת הקורונה חייבה אותה להיערך באופן שלא הכרנו בעבר הרבה באמצעות אמצעים טכנולוגיים והפעלה חזותית מול מסכים . אני יכול לציין שהצלחנו להיסתכל למצבים המשתנים . נוכח העובדה שלמרות כל התפקידים שפרטתי אני עושה הכול בהתנדבות מלאה ללא שכר , אפילו לא כיסוי הוצאות שווי דלק ברכב , הרי שהתמורה שלי הינה בידיעה ובסיפוק שאני חש מעצם העשייה והתרומה המלאה הציבורית , שאחרת לא היה בי הדרייב להמשיך ולעסוק בעשייה הציבורית .
2. עברתי כבר רבות בקריירה שלי שהחל בצה״ל תא״ל . מהנדס בעל תואר שני בהנדסה מהטכניון בחיפה . שלאחריהם עוד 20 שנה כמנכ״ל התעשיות בטחוניות משמעותיות . במהלכם גם הייתי חבר בפורום הבכיר ביותר נשיאות התאחדות התעשיינים , וחבר הנהלת איגוד המתכת ויו״ר פורום התעשיות הבטחוניות בהתאחדות התעשיינים , שם אני עוד ממשיך למלא בהתנדבות תפקיד כיו״ר וועדת הביקורת של עמותת ההשתלמויות , שבמקביל להם עסקתי גם שנים רבות בהתנדבות כיו״ר עמותת נאות מיד עם העברת האחריות לתושבים ב1995 וזה עד שראש העיר היום חיים ביבס פנה אלי שאצטרף אליו לבחירות 2008 ומאז אני איתו . אני נאמן לראש העיר שהציב אותי ברשימתו , וככל שימצא לנכון מכול הבחינות והשיקולים שיעשה אני אמשיך לתמוך בו כי אני מאמין שהוא ראש עיר ייחודי ויוצא מהכלל ואעשה את הדברים שיסייעו לו לקדם את העיר .

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

 
 
 
 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות