חיפוש

 

 
פורום המומחים mcity
facebook שתף את פורום המומחים בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
איך להתמודד עם התפרצויות זעם ודיבור אלים
דניאלה

איך להתמודד עם התפרצויות זעם ודיבור אלים

אני ובן זוגי כבר 3 שנים ביחד, שנינו בשנות ה-30. מדברים על חתונה. בן זוגי הוא איש מקסים וטוב אבל לפעמים, כאשר הוא בלחץ או כשיש מצב שמאיים לו על האגו שלו, הוא מתבטא בצורה אלימה מילולית ומבחינתי זה דבר שלא יעלה על הדעת!. לדוגמא: כאשר המתנו לאוטובוס והוא לא עצר הוא קלל את הנהג ואיים שהיה רוצח אותו. מה עושים במצבים כאלו? אני תמיד מרגישה חסרת אונים ולא יודעת איך להרגיע אותו מה גם שחוששת שהאלימות תופנה כלפי ביום מן הימים. אם זה לא קרה עד כה זה גם לא יקרה בעתיד?
איך להתמודד עם התפרצויות...
הרחב

שלום דניאלה,

החששות שאת מביעה מובנים ומוצדקים. כולנו יכולים לכעוס לפעמים כשחוצים את הגבולות שלנו אבל ביטויי זעם כאלה מוגזמים. את מדברת על חוסר אונים וחוסר יכולת שלך להרגיע ואת גם מפחדת. הפחד שלך בריא והוא שומר עליך ולא פחות חשוב מזה, הוא שומר על הילדים העתידיים שלכם (בפוטנציאל).

יש אפשרות לעזור לכם- בן זוגך צריך לעבור טיפול שיעזור לו לווסת את הכעס, לשלוט ברגשות שלו ולהפסיק לתת להם לנהל אותו. המלצתי היא שתידרשי ממנו קודם כל להגיע לטיפול פרטני כתנאי להמשך הקשר.

 אני עובד עם גברים בטיפול פרטני ובקבוצות על נושאים כאלה בין היתר ועוזר להם לקיים זוגיות בריאה. יש אפשרות לעזור לו לווסת את הרגשות העזים שלו. 

 

ישראל עובדיה-הדרך אל הלב

 תקשורת זוגית רב מימדית

איך להתמודד עם התפרצויות זעם ודיבור אלים
0522388423

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

 
 
 
 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות