חיפוש

 

 
פורום המומחים mcity
facebook שתף את פורום המומחים בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
טעות בממצאי בדיקה רפואית
אורי

טעות בממצאי בדיקה רפואית

בילדותי נפלתי מאופניים. עקב כך התעקמה לי הרגל ופניתי מיד לבית החולים בגלל שלא הצלחתי לדרוך עליה. בבית החולים עשו לי צילומים והרופא שטיפל בי אמר שזה נקע ושלח אותי לבית מה שהתברר מאוחר יותר כשבר .
כל השנים סבלתי מכאבים נורא עזים שהתפשטו לעוד נק כאב בגוף עקב הטעות הזאת והייתי באין ספור בדיקות וטיפולים על מנת לרכך את הכאבים שלא פסקו אלא רק החמירו עד כי נצרכתי לבצע ניתוח די מסובך על מנת לטפל בבעיה .
המנתח שטיפל בי הסביר לי שהרגל לא תחזור להיות כקדמותה( בצורתה וטיפה בכאבים קלים ) ובנוסף אהיה עם פלטינות ברגל לכל החיים .
אשמח שתכוון אותי מה עליי לעשות ומה דעתך בנושא .
טעות בממצאי בדיקה רפואית
הרחב

שלום רב,

שלום, לפי מה שאת מתארת ישנה כאן רשלנות רפואית ב"פספוס" אבחנת השבר בבית החולים שגרם לנזק חמור ובלתי הפיך. הטעות באבחנה בעצם מנעה את הטיפול הנכון שהיה אמור למנוע את הנזק ברגל. השלב הראשון בטיפול בתביעץ רשלנות רפואית הוא איסוף התיק הרפואי המלא מבית החולים ומקופת החולים. השלב השני הוא שלב עריכת חוו"ד רפואית שמפרטת לבית המשפט מה הרשלנות הרפואית שנעשתה ומה היה צריך לעשות ולא נעשה. השלב השלישי הוא הגשת התביעה לבית המשפט וניהול התביעה עד לקבלת הפיצוי. כאן צריך לשים לב שהתביעה מתיישנת בגיל 25 (בגלל שהיית קטינה במועד הרשלנות אז סופרים שבע שנים מיום שהפכת לבגירה, כלומר מגיל 18). אם עדיין לא עברת את גיל 25 אני מציע להזדרז עם הטיפול בתביעה כדי לא לאבד את הזכויות שלך לפיצוי. אשמח לענות על עוד שאלות אם יש.

בברכה,
עו"ד ניסן מנו.

0502375955

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

תכנון פיננסי: מהן ההוצאות הנלוות למשכנתא
עשרות משפחות נהנו בקמפינג בפארק ענבה
כלי גינון מוטוריים: מהו תפקידו של מסנן דלק בכלי גינון
תרבות בעיר
 
 
 
 
 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות