חיפוש

 

 
פורום המומחים mcity
facebook שתף את פורום המומחים בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
כיצד נדע אם אנחנו חוסכים מספיק לפנסיה שלנו?
אודל

כיצד נדע אם אנחנו חוסכים מספיק לפנסיה שלנו?

איזה כלים יש ברשותנו כדי לבדוק זאת?
כיצד נדע אם אנחנו חוסכים...
הרחב

שלום אודל,

שאלה מצויינת, לרוב לא נותנים את הדעת לנושא זה מתוך טעות מחשבתית שלא ניתן לתכנן, אלא שהמצב הפוך, בהחלט ניתן לתכנן ומי שמתכנן מצבו הפיננסי לרוב יהיה משופר ממי שלא תכנן, את החיסכון הפנסיוני ניתן לתכנן מתוך השאלה לאיזה גודל קצבה אנחנו רוצים להגיע?
איש מקצוע ידע לבחון את היתכנות להגיע ליעד המבוקש ומתי, לרוב המטרה שלנו להגיע לגובה קצבה של הפרט או התא המשפחתי הכי קרוב לסכום שמשקף את רמת החיים שלנו לפני הפרישה, המטרה שלנו היא לא לרדת מרמת החיים שלנו בתקופת הפרישה.
איש מקצוע ידע להוביל את הפרט או המשפחה מתוך ראיה רחבה מקצועית תוך שיקול דעת מקצועי באיזה כלים נכון וכדאי להשתמש ובאיזה לא, להתאים את רמת הסיכון, לענות על צרכים בתהליך, כל זאת מתוך מטרה למקסם את התהליך לטובת הלקוחות.
הגדלת החיסכון הפנסיוני הוא בהחלט אפשרי, ניתן לביצוע באמצעות כלים רבים של חסכונות ואפילו באמצעות הלוואה מתוך החיסכון עצמו, ישנם שיטות רבות לביצוע וכלים רבים, כדאי וחשוב לעשות זאת כחלק מתהליך ההתנהלות הפיננסית הכוללת ולא כנושא נפרד המתייחס בהפרדה לנושא זה בלבד.
חשוב להבין, הצבת מטרה של יעד פנסיוני יכול לשדרג יעדים ומטרות נוספים, ואז צריך לדעת להשתמש בצבירות כדי לענות על צרכים נוספים בדרך, מבלי לאבד את הכיוון.
בנושא זה יכול כל אחד לעשות עפ"י הבנתו, אך הנכון הוא לעשות זאת באמצעות אנשי מקצוע. מי שחשב שבמאמר זה אוכל לענות על נוסחת הצלחה כל שהי טעה כיוון שכל לקוח הוא עולם בפני עצמו ולא ניתן להעתקה, כן אפשר פה ושם להעתיק רעיונות, בעיקרון כל תכנית ייעוץ הינה אינדיבידואלית.
נכון, אנשי מקצוע יעלו לכם כסף, אך זו עלות נמוכה באמצעות איש מקצוע, העלות היקרה יותר תהיה כשתעשו זאת לבד ולא תשלמו לאיש מקצוע, כל אחד עפ"י הבנתו, בהצלחה לכולם.
הכותב הוא מתכנן פיננסי וסוכן ביטוח פנסיוני - 054-4640290
כשהעתיד הפיננסי ידוע ההווה רגוע

0544640290

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

איך עורכים תיאום מס
מתחמי הדלקת מדורות ל”ג בעומר
עונת הנדידה - המלצה על ספר הביכורים של קארינה ס.לינצקי
אליפות כדורסל לבתי הספר היסודיים
 
 
 
 
 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות