חיפוש

 

 
פורום המומחים mcity
facebook שתף את פורום המומחים בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
הבדלים בינאישיים במערכת היחסים
כנרת שמיר

הבדלים בינאישיים במערכת היחסים

איך מגשרים על הבדלים בינאישיים בזוגיות? למשל אני בן אדם שחותר לרוגע וזקוקה לזמן שלי בביצוע פעולות אם כי התחברתי לבן זוג שמאוד מלחיץ וקופצני בכל עניין ודבר. אשמח לדעת כיצד מגשרים על הפערים האלו כמובן כשיש כבוד ואהבה.
הבדלים בינאישיים במערכת ...
הרחב

שלום כנרת שמיר,

בספר הספרים בראשית כתוב "זכר ונקבה ברא אותם" כל העולם מושתת על החיבור בין 2 מהויות שונות.
דר פיל שעסק הרבה בניסוח חוקי החיים כעקרונות אצבע קוונטרים שחוצים את עולם הפיזיקה. מקרוביולוגי ומדעי ההתנהגות כינה זאת כחוק ה"פולאריטי" הרפואה הסינית מגדירה זאת כיין ויאנג. כלומר מה ששחור בצד א לבן בצד ב. איפה שיש חוסר בצד א יש עודף בצד ב . וזו כל תכלית העבודה בזוגיות לראות בזה השלמה. לפני שאסביר אתן דוגמה נוספת לחוק הפולריטי: עקרון החשמל( חיבור של +/) לגו. פאזל בורג ודיבל.... שימי לב במטבח שלך הכל בנוי על חיבור בין חלק זכרי (המכונה בקבלה " משפיע" ) וחלק נקבי ( המכונה " מקבל" ) עכשיו נדבר פרקטיקה...
סוד המשיכה בין גבר ואשה עפ התיאוריה היא ה"קולוג'ן)כלומר ברית הנישואין. כשאת ראית את בעלך לראשונה אהבת באינטואיציה שלך את האנרגטיות שלו והוא נמשך לשלווה ההרמונית שלך. כי שניכם נמשכתם למשוך לתוך החיים שלכם מהחוסר שהיה בעודף אצל בן/ת הזוג. ובשלב האופוריה זה התאים לפי חוק הפולריטי כמו בורג לדיבל. אממההה... שלאורך זמן כשהפרפרים בבטן הופכים ל"גלמים" כלומר מנגנוני ההגנה האוטומטים חוזרים לסורם. אותה תכונה שעשתה לך פרפרים בבטן כי היא הייתה חדשה ומרגשת... הופכת ל" תולעת" שמכרסמת בבטן ובראש ויש תחושה של הלכתי לי לאיבוד.. . בקורס שאני מלמדת אני מראה 9 ראשי חץ של הבדלים בזוגיות ואין יוצרים שפה משותפת... זה עולם שלם של תובנות. אבל לשאלתך. דווקה הפער הוא מקום למינוף.. כפי שאמר אינשטיין בלב ליבו של הקושי טמונה ההזדמנות ואם תמשיכו לעשות מה שעשיתם תגיעו שוב לאן שהגעתם לא ניתן לפתור בעיות בדרך שיוצרים אותן.
זכרי שהפער הזה הוא חומר הדלק במובן החיובי לזוגיות בריאה שאת יודעת לעשות אינטגרציה בין 2 קצוות. וכרגע יש לך 2 אפשרויות
1. לתת לאגו( מנגנון הגנה אוטומטי_ "גולם") לנהל את התהום ולהגדיל אותה.. כי כששני אגואים מדברים בניהם ללא מתווך זה הופך לגוג ומגוג ראי פוטין וזלנסקי
2. להתכנס לתהליך של התפתחות אישית . לתת לגולם להתפתח לפרפר יפה ולמנף את השונות ולראות בה חמר גלם שניתן לעצב אותו. פר+פר = פרפר.
אם תשכילו את האגו=פר= בהמה = גולם לרתום למען האהבה הילדים שלכם והמשפחה . זה יהפוך לפרפר קליל וצבעוני( אגב חוק הפולריטי 2 מינוס נותן פלוס)

אשמח ללוות אתכם בתהליך של להפוך את הלימון ללימונדה וזכרי זה לא הקלפים שיש לך זה איך שהשחקן משתמש בהם
הצלחה רבה
שמרית אלישע 0523451834

0523451834

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

 
 
 
 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות