חיפוש

 

 
לדף הבית >>     חדשות מודיעין והסביבה >>

החזרי מס - כל מה שחשוב לדעת!

 

החזרי מס, החששות – האם אני יכול לבד? למה לשלם לך...? בסוף אצטרך לשלם להם...

 

החזרי מס, החששות – האם אני יכול לבד? למה לשלם לך...? בסוף אצטרך לשלם להם...

שכירים רבים שואלים אותי, "האם זה נכון שבאמת מקבלים החזרי מס" – והתשובה היא כן. זה מה שאני עושה עבור אנשים רוב היום, וכך זה נראה, אמיתי –

פונים אליי שכירים שלא דרשו עד כה את ההחזרים שלהם, מחשש שיסתבר שהם חייבים למס הכנסה (כי זה קורה, במיוחד במקרים של אבטלה/חל"ת/חל"ד, ו"זה קרה לשכן שלי"...). אצלנו סכום ההחזר ידוע מראש, וכל עוד יש לנו את מלוא המידע, ההחזר הוא נכון (טפו טפו טפו).

רבים אומרים "אני יכול לבד". כן, אתה יכול. האם אתה יודע מה לכלול? אילו מסמכים לצרף? האם אתה בטוח מראש בהחזר שלך, ולא מכניס את הראש לסכנה? יודע איך למלא את הטופס? כיצד לפנות, ואל מי לפנות אם יש בעיה? במס הכנסה יעזרו לך אולי, אבל קצת בעומס וגם בניגוד ענינים... אנחנו ישראלים וידועים כיודעים הכל, אבל עדיין יש אנשי מקצוע.

אגב, התשלום אליי הוא כנגד החזר בלבד – לא קיבלת לא שילמת – כך שאין לך מה להפסיד. אני לא לוקחת "דמי פתיחת תיק" וכסף מראש. וגם, החשבונית של התשלום אליי מוכר כהוצאה ותוכל לקבל עליה החזר מס בשנה הבאה (-:

לקוחות שלי, נשארים איתי שנים רבות ודוחות רבים, חלקם אפילו הופכים ללקוחות בתחומים אחרים. אני מאד גאה בכך. ואני זמינה עבורם בכל שאלה בתחומים הרבים בהם אנו עוסקים.

סיפור לדוגמא – חיים (שם בדוי) הגיש דוחות דרכי במשך שנים רבות. ב2020 הוא חלה מאד, ונאלץ למשוך את כספי הפנסיה שלו. חברת הביטוח ניכו לו 35% מס הכנסה, ואמרו לו "ככה זה, גש למס הכנסה והם יחזירו". חיים מזמן לא יוצא מהבית למעט לטיפולים, אבל קבע פגישה, הלך למס הכנסה, והפקיד הנחמד אמר לו "תביא ככה וככה, תחתום כאן". אולי היה לא מרוכז, ואולי לא דייק... ופתאום קפץ לי מידע, שחיים קיבל החזר מס בסך 29 ₪ שלמים בגין שנת 2020. הבנתי שהדבר לא הגיוני (אף אחד לא נכנס למס הכנסה כדי לקבל 29 ₪), כמעט נעלבתי, ושלחתי לו הודעה... מיד חזר אליי טלפונית, סיפר לי ש"הכל אמור היה להות ממש פשוט"...   ביצעתי עבורו את התיקון לדוח, ובתוך שבוע קיבל חיים מעל 26,000 ₪ לבנק. 

ליוסי, לעומת זאת, יש תיק ניירות ערך. ב2015 ביצעתי עבורו החזרי מס ותהליך של "העברת הפסדים", ולא שמעתי ממנו הרבה זמן. פתאום טלפון, מה נשמע, האם את עדיין דואגת לי? בטח! הגשתי דוח ל2020 ציפיתי ל5,000 ₪, ולא קיבלתי כלום... מבדיקה עלה כי הוא הרויח סוף סוף, וציפה לקיזוז ההפסדים. אבל העברת ההפסדים ש"ביצע בעצמו" לא היתה תקינה, ולא הועברו. ביצעתי עבורו העברת הפסדי ני"ע משנת 2015 לשנת 2020, ואכן הוא קיבל את ה5,000 ₪. כי אני יודעת מה אני עושה.

לא חייבים לנסות לבד, ולא להצליח – עדיף מראש לבצע את התהליך בצורה המיטבית. 
אני מזמינה אותך ליצור קשר, לבדיקה אישית.

שולמית

רכזת תחום החזרי מס הכנסה   משרד רו"ח חן נוי    

 

יש לכם עוד שאלות לשולמית נוי החזרי מס הכנסה? כנסו!

 פרטי התקשרות:   
משרד: 08-9150505   נייד:  052-2605456      פקס: 0777-334-334
 f    הפייסבוק שלי 

עירית מודיעין

 

 
 
 
היכן מחביאים גופה

היכן מחביאים גופה

מעגלי תמיכה

מעגלי תמיכה

 

 

 

 

 

עירית מודיעין
כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים

 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות