חיפוש

 

 
לדף הבית >>     עובדה חקירות, ראשון לציון >>

משרדי חקירות: כיצד בגידה חוזרת הפכה לסיפור הצלחה

 

משרדי חקירות: כותבי הטור הינם משרד חקירות בראשון לציון, הפועל בענף החקירות ומודיעין עסקי כבר למעלה משלושה עשורים. בשעות הבוקר של אחד מימי חודש מרץ 2018, יצרה עמי קשר לקוחה (שם בדוי אפרת) שביצענו עבורה חקירת אישות בעבר, אז בעלה נתפס בבגידה ואותה לקוחה, הסכימה לא להתגרש תמורת הסכם עם בעלה, לפיו במידה ואי פעם ייתפס שוב בגידה, הבית ורכבו יועברו על שמה בלבד וייחתם הסכם גירושין. להמשך קריאה - כנסו...

 

יפעת אמרה לי שחושיה מצביעים על כך שבעלה כנראה מנסה בכוח לאבד את רכושו, אחרת לא ברורים המהלכים בהם החל לנקוט לאחרונה, כשהוא מגיע בשעות מאוחרות הביתה, ללא סיבה הגיונית ומנהל שיחות בלחש במכשיר טלפון נייד שהופיע לפתע אצלו, כשסיפר שזה נייד של העבודה .

בעלה של יפעת, סוכן מכירות בחברה לשיווק מוצרי רפואה, נהג להסתובב ברכבו באזורים שונים בארץ ופקד בתי עסק של קוסמטיקאיות ויועצות יופי כחלק שגרתי מעבודתו, כך שישיבתה של אישה לצדו ברכב או כניסה לבית מגורים /עסק שמנוהל ע"י אישה, אינו אמור להיות יוצא דופן.

למחרת היום, לאחר שסוכמה הזמנת העבודה, התחלנו במעקב כשאנו כבר יודעים לזהות את מראהו של בעלה, מכירים את שגרת יומו ואף את הרכב שבשימושו.

בעלה של יפעת, נסע מבית עסק אחד לשני, שום דבר לא נראה חריג, אך מתוך ידיעה שעם תחושות בטן של אישה קשה להתווכח, המשכנו במעקב, בתיאום מלא עם יפעת, הוחלט על הארכת זמן הפעילות וסיום בהתאם למה שיהיה בהמשך.

בשעה 16:30 לערך כשנדמה היה שבעלה של יפעת נמצא בדרכו הביתה, מספר רחובות סמוכים לביתם, נכנס לפתע לחצר בניין משותף והמתין ברכב.

בחורה צעירה יצאה מהבניין ונכנסה לרכבו, השניים עזבו את המקום ברכב ונסעו למיקום כלשהו באזור התעשייה, שם יצאו מהרכב ונכנסו למושב האחורי.

החלונות הכהים של הרכב בחלקו האחורי מנעו יכולת לתעד את המתרחש בפנים, אך מערכת הקפיצים של הרכב שנעה באופן בולט מאוד על אף שהרכב חנה לא הותירה מקום רב לספק בדבר מה שמתרחש בפנים.

בשלב מסוים קרה דבר מה , שלא ציפינו שיקרה אך היות וקרה מבחינתנו הייתה זו יצירת בסיס לתיעוד מפורט של הבגידה.

השניים פתחו את הדלת האחורית עם רגליהם, הרגליים התיישרו יחפות אל מחוץ למכונית בעודם ממשיכים במעשיהם ובתום מעשה האהבים בעלה של יפעת נעמד ליד הרכב ובבואו לסדר את בגדיו יצאה אותה בחורה, עמדה לידו והוא מצדו חיבק אותה , נתן לה נשיקה והצמיד אותה לרכב, כשהוא בכלל לא נותן התייחסות לכך שהוא מחוץ לרכב.

"להפוך השערה למידע זו לא הנחה, זו לגמרי ע!בדה"יש לכם עוד שאלות למשרדי חקירות, עובדה חקירות ראשון לציון? כנסו!

 טל’: 039616173 המיניסייט שלנו

עירית מודיעין

 

 
 
 
היכן מחביאים גופה

היכן מחביאים גופה

מעגלי תמיכה

מעגלי תמיכה

 

 

 

 

 

עירית מודיעין
כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים

 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות