חיפוש

 

 
לדף הבית >>     יהורם גלילי >>

סוד מעגל היצירה של אלדד שרי

 

ביום חמישי 20.6, החל מהשעה 18:00, יתארח בחנות צומת ספרים בקניון עזריאלי במודיעין, הסופר והיוצר אלדד שרי עם ספרו ”סוד מעגל היצירה”, שהוענק לנשיא המדינה יצחק הרצוג

 

שבוע וחודש הספר הם הזדמנות טובה למפגשים אישיים עם סופרות וסופרים במגוון האירועים המתקיימים ברחבי הארץ. בין דוכני הוצאות הספרים, המפגשים המיוחדים בספריות, ירידי הספרים העצמאיים וכמובן -  מפגשים בחנויות הספרים.

ביום חמישי 20.6, החל מהשעה 18:00, יתארח בחנות צומת ספרים בקניון עזריאלי במודיעין הסופר והיוצר אלדד שרי עם ספרו "סוד מעגל היצירה". אלדד שרי, יוצר, סופר, מוזיקאי יליד ירושלים, ירושלמי בנשמתו, כותב, מלחין ומבצע שכל חייו חי ונושם מוזיקה, כיום תושב זכרון יעקב. הוא מעביר סדנאות והרצאות בתחומי המוזיקה והיצירה. בימים אלו עובד על ספר חדש ועל מיני אלבום חדש בשם "השבעה באוקטובר – בין כאב לתקווה" ועל פרויקט מוזיקלי בשם Piano Meditations.

לאחרונה נפגשו אלדד שרי ואביו פנחס (פיני) שרי עם נשיא המדינה יצחק הרצוג, שהציגו בפניו את ספריהם והעניקו לו אותם. פיני שרי, שעבר את השואה כילד, העניק לנשיא הרצוג את ספר האוסף של שיריו "נעילה" ואת הספר "בחברות ובאהבה". אלדד שרי העניק לנשיא הרצוג ספרו "סוד מעגל היצירה", המביא מיומנויות שאלדד מצא כחשובות לפיתוח יכולות היצירה והיצירתיות והשראה לכל מיומנות מערים קסומות בישראל ובעולם. ירושלים היא אחת מערים אלו, והיא מהווה השראה למיומנות של מציאת ויצירת המורשת שלך.

הספר "סוד מעגל היצירה" עוסק ביצירה, בהגשמה ובדרך חיים של יצירה והגשמה. מעגל היצירה מתחיל ברגעים שקטים בינינו לבין עצמנו, כאשר אנו שומעים קריאה פנימית למשמעות, לעשייה, ליצירה, לבטא את עצמנו בעולם, לממש את ייעודנו וקולנו. המעגל ממשיך ליציאה למסע היצירה שלך – מסע של גילוי וחיבור לעצמך וגם יציאה החוצה אל העולם. מעגל שמסתיים עם הבאת פירות יצירתך לעולם.

בספר מביא אלדד שרי 12 מיומנויות שמצא כחשובות למסע היצירה. לכל מיומנות מובאת השראה מעיר קסומה אחרת בעולם. הספר הוא ספר עיון מעשי וגם ספר השראה מעוצב. במפגש אפשר יהיה לשוחח על יצירה, על דרכך, על יצירתך, על חלומות ורצונות לעשייה וליצירה משמעותית ועל כל נושא אחר שקשור לביטוי העצמי שלנו בעולם. אלדד השתתף במפגשי סופר גם בשנה שעברה בחנויות של צומת ספרים ומספר על שיחות מרתקות עם הלקוחות שהגיעו לחנויות.

הספר "סוד מעגל היצירה" נמכר, כמו ספרים נוספים בחנויות של צומת ספרים, במחירים מיוחדים לחודש הספר העברי: https://www.booknet.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D/%D7%A1%D7%95%D7%93-%D7%9E%D7%A2%D7%92%D7%9C-%D7%94%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%A8%D7%94-80003202014

עירית מודיעין

 

 
 
 
היכן מחביאים גופה

היכן מחביאים גופה

מעגלי תמיכה

מעגלי תמיכה

 

 

 

 

 

עירית מודיעין
כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים

 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות