חיפוש

 

 
לדף הבית >>     נטע פפר, יעוץ אישי ומשפחתי, מודיעין >>

מתי מומלץ להגיע לטיפול זוגי

 

כותבת המאמר הינה יועצת זוגית, פרטנית ומשפחתית, נטע פפר, מנהלת את העסק ’משפחה בצמיחה’. באילו מצבים זה כדאי? על כך בטור הבא...

 

מומלץ לחפש טיפול זוגי כאשר ישנן קשיים ביחסים הזוגיים שאינם ניתנים לפתרון באופן עצמאי. הנה מספר אופציות שבהן מומלץ לחפש עזרה מקצועית:

  1. תחילת היחסים: זה יכול להיות טוב לחפש עזרה מקצועית כשאתה והשותפ/ה שלך מתחילים להתחבר זוגית. זה יכול לעזור לך לפתח כלים ולימודים שישפרו את היכולת שלך לתקשר ולהתמודד עם קשיים.

  2. סימנים של קשיים: אם אתה מתחיל להבחין בקשיים קשים ביחסי הזוגיים, בתחום התקשורת הביניאישית כאשר ישנם עימותים תדירים, או רגשות של ניכור, אולי זה הזמן לחפש עזרה כדי למנוע ההעמקה של הקשיים.

  3. במצבי קיצון: כאשר ישנם אירועים כמו מוות, הידרדרות כלכלית, או פרידה מורגשת, אז זה יכול ליות הזמן לחפש עזרה מקצועית כדי לעזור לכם להתמודד עם המצב.

  4. כאשר אינכם יכולים לפתור בעיות לבד: אם ישנן בעיות זוגיות שאינכם מצליחים לפתור לבד, זהו סימן שאתם צריכים עזרה חיצונית. מישהו מקצועי יכול להעניק כלים וטכניקות שיסייעו לכם לפתור את הבעיות.

  5. כדי לשמור על יחסים בריאים: לא על יחסים רק במצבים קשים אלא גם כשהיחסים מלאים בהצלחה, זה יכול להיות מועיל להתייעץ עם מומחה בתחום הזוגי, כדי להבין איך לשמור על היחסים בריאים ומיטיבים.

לסיכום, כאשר ישנן קשיים ביחסים הזוגיים שאינם ניתנים לפתרון עצמאי, והם משפיעים על האיכות הכללית של החיים שלכם, כדאי לחפש עזרה מקצועית באופן מהיר ככל האפשר.

 
 

יש לכם עוד שאלות ליעוץ אישי ומשפחתי נטע פפר? כנסו!

052-424-8827

דברו איתנו ב whatsapp   

 

עירית מודיעין

 

 
 
 
פורום המומחים

פורום המומחים

מעגלי תמיכה

מעגלי תמיכה

 

 

 

 

 

עירית מודיעין
יש לי שאלה לגדי ברקאי
לשכת המסחר

 

מדורים

 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות