חיפוש

 

 
לדף הבית >>     Mega Links - תוכן שיווקי >>

כיצד לעצב תמונות באייפון 15 – כל מה שצריך לדעת

 

ה-iPhone 15 צפוי להמשיך את המסורת של אפל לדחוף את גבולות הצילום הנייד, מה שיהפוך למשתמשים קל ואינטואיטיבי יותר לצלם, לערוך ולעצב תמונות ישירות מהמכשיר שלהם. המשתמשים עשויים לצפות לכלי עריכה משופרים ישירות באפליקציית התמונות

 

ה-iPhone 15 צפוי להמשיך את המסורת של אפל לדחוף את גבולות הצילום הנייד, מה שיהפוך למשתמשים קל ואינטואיטיבי יותר לצלם, לערוך ולעצב תמונות ישירות מהמכשיר שלהם. המשתמשים עשויים לצפות לכלי עריכה משופרים ישירות באפליקציית התמונות. אלה יכולים לכלול מסננים מתוחכמים יותר, כלי חיתוך טובים יותר והתאמות מתקדמות לחשיפה, ניגודיות ורוויה, והכל נגיש באמצעות ממשק ידידותי למשתמש. 

אייפון 15 מציג תכונות עריכה המופעלות על ידי בינה מלאכותית, ומאפשרות שיפורי צילום אוטומטיים המותאמים לצרכים הספציפיים של כל תמונה.

תכונות חדשות בצילום תמונות

האייפון 15 צפוי להציג מספר תכונות פורצות דרך המבדילות אותו מקודמיו. חיישן מתקדם עוד יותר לצילום בתאורה נמוכה, המאפשר למשתמשים לצלם תמונות ברורות ומפורטות יותר בתנאים עמומים. אפל גם משפרת את מצב הלילה, ומציעה יותר שליטה על רמות החשיפה והפחתת הרעש.

תוספת נוספת היא יכולת זום אופטית משופרת, העולה על מגבלות הזום של הדגמים הקודמים. זה מאפשר למשתמשים לצלם נושאים מרוחקים מבלי לאבד את איכות התמונה. יתר על כן, הצגת עיצובים או חומרים חדשים של עדשות עשויה לשפר עוד יותר את בהירות התמונה ודיוק הצבע.

חידושי עריכה ועיצוב

לגבי עריכת ועיצוב תמונות, ה-iPhone 15 עשוי להציע כלים מתוחכמים יותר המובנים ישירות באפליקציית התמונות של iOS. ספק התאמות אוטומטיות חכמות יותר שיכולות להעריך ולשפר תמונות במדויק על סמך קומפוזיציה, תאורה ונושאי נושא. האפשרות של קביעות עריכה מותאמות יותר הניתנות להתאמה אישית או הכנסת תכונה שמציעה עריכות המבוססות על סגנונות צילום.

שינויים וחידושים בווידאו

הקלטת וידאו היא תחום נוסף בו האייפון 15 מצטיין, תוך הצגת שינויים וחידושים שהופכים את צילום סרטונים באיכות מקצועית לקלה יותר עבור משתמשים יומיומיים. תכונות ייצוב משופרות יכולות להוות שדרוג משמעותי, להפחית את רעידות המצלמה ולשפר את הבהירות של סרטונים שצולמו בתנועה. בנוסף, ה-iPhone 15 מציע אפשרויות קצב פריימים גבוהות יותר עבור הקלטת 4K, מה שמאפשר השמעה חלקה יותר וצילומים בהילוך איטי באיכות טובה יותר.

אחת ההתקדמות הגדולה ביותר  שלו הוא תכונות של עריכת וידאו בזמן אמת, כגון התאמות טשטוש רקע במהלך ההקלטה, או אפילו מעקב אחר נושאים המופעלים על ידי בינה מלאכותית כדי לשמור על המיקוד חד על נושאים נעים. ההקדמה של הקלטת וידאו HDR גם לוקחת את הטווח הדינמי בסרטונים לגבהים חדשים, ומציעה יותר פרטים בצללים ובהדגשות.עירית מודיעין

 

 
 
 
היכן מחביאים גופה

היכן מחביאים גופה

מעגלי תמיכה

מעגלי תמיכה

 

 

 

 

 

עירית מודיעין
כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים

 
 
 
 
הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות