סטייליסטית

נטע ליבנה פרדס חנה 0523764737שמי נטע ליבנה אני אמנית, מעצבת תכשיטי אופנה ייחודיים ומקוריים במגוון סגנונות וחומרים, מציירת מנדלות וציורים אבסטרקטיים, סטייליסטית ועוסקת בהעצמה אישית של אנשים ובעיקר נשים. בביתי נמצאת החנות והגלריה, התכשיטים, הציורים ובגדים. התכשיטים כולם מכוונים למקום האחד הזה, של החיבור האישי והפנימי לעצמך באמצעות אמנות.

 

האינסטגרם שלי
הממליצים שלי
המוצרים שלי
הסרטונים שלי
הבלוגים שלי
תיק העבודות
התכשיטים הם תבלינים
לינקדאין שלי
נעים להכיר-נטע

 

למה אנשים מפתחים אלרגיה לתכשיטי כסף

כותבת הטור הינה סטייליסטית המעצבת תכשיטי אופנה ייחודיים ומקוריים במגוון סגנונות וחומרים. מה ההבדל בין החומרים של תכשיטי כסף לזהב? על כך בטור הבא...
 
 

האם יש להתאים תכשיטים לפי עונות השנה

כותבת הטור הינה סטייליסטית המעצבת תכשיטי אופנה ייחודיים ומקוריים במגוון סגנונות וחומרים. האם לכל עונה יש להתאים תכשיטים שונים?מה ההבדל בין עונות החורף לקיץ? על כך בטור הבא...
 
 

מהי הייחודיות של קולקציית תכשיטי בת המצווה

כותבת הטור הינה סטייליסטית המעצבת תכשיטי אופנה ייחודיים ומקוריים במגוון סגנונות וחומרים. תכשיטי בת המצווה מיועדים בכלל לאירועים מיוחדים ומרגשים בחייהן של הבנות וגם מהווים מתנת בת מצווה/ יומולדת מושלמת לנערות צעירות.
 
 

מהי הייחודיות של תכשיטי עור

כמי שעוסקת במשך מעל לעשור בעיצוב תכשיטים ועובדת במנעד רחב ביותר של חומרי גלם, אני יכולה לומר בוודאות כי אחד מחומרי הגלם המועדפים עלי ביותר הוא עיצוב תכשיטים מעור. בכתבה הבאה תוכלו לדעת מהי ייחודיותם. 
 
 

האם אני רוצה להיות שונה ומיוחדת או להיות עדכנית ואופנתית

עבורי משמעות הסטיילינג נמצאת בעצם העובדה שכל אחת ואחד מאיתנו מוגדר בתת המודע ע”י הלבוש. אם זה מדים, או חגיגי, אם זה  פשוט, או  אקסטרווגנדי או אלגנטי , ספורטיבי או שאנטי באנטי. הבגדים והאביזרים שעלינו נהפכים להיות מי שאנחנו בזמן שהם עלינו. כל בוקר כשאני מתלבשת אני  לובשת את הזהות שלי לאותו יום, לאותן שעות.
 
 

כיצד מתאימים תכשיט לבגד

איך ניתן לדעת מה מתאים למה מבחינת צבעים/ גודל וכו`?זו ממש תורה שלמה! על כך בטור הבא...
 
 

מדוע תכשיטים הם שילוב של כל אהבתינו

על הקשר בין השניים ועוד בטור הבא...
 
 

מהם תכשיטי העצמה

מה אלו תכשיטי העצמה? במבט ראשון אפשר להניח שמדובר בתכשיטים שמעצימים איכות או מהות מסוימת, או שעצם ענידתם מזכירה לנו את העוצמה של עצמנו. כמו למשל סיכת “קרב”, שמקבלים חיילים ביחידות קרביות לאחר שהשלימו מסע כזה או אחר, היא מעין תכשיט העצמה – כיוון שהיא למעשה מבשרת על הישג מסוים. להמשך קריאת הכתבה-כנסו...
 
 

נעים להכיר, נטע ליבנה

אנו שמחים להכיר לכם את נטע ליבנה, אמנית ומעצבת תכשיטים, המומחית החדשה של פורום המומחים. רוצים לדעת עוד עליה? הכנסו לתוכן הידיעה!
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

רוצה מיניסייט כמו שלי? כל הפרטים כאן