הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

קונקס מוסיפה אוטובוסים ממודיעין לירושלים וחזרה

תחרות זה טוב! עובדה: בקונקס החליטו לשדרג משמעותית את קו האוטובוס שלהם ממודיעין לירושלים ובחזרה. הודעה ברוח זו התקבלה בדיוק שבוע אחרי הוספת הקו לרחובות. ורק נזכיר שלירושלים פועל קו מוניות שירות המופעל דווקא ע”י אגד.....

אוטובוס קונקס (צילום: מנחם בנטוב)
דוס צמרת

 

קו 110 במסלול מודיעין לירושלים מוסיף שעות נסיעה ללוח הזמנים הקבוע שלו. החל משבוע זה יפעל קו 110 במוצאי שבת במתכונתו המשודרגת: ממודיעין לירושלים גם בשעות: 18:15, 19:30, 20:45, 22:00 (תחת קו מספר 109), ו- 23:15 מירושלים למודיעין גם בשעות: 18:15, 19:30, 20:45, 22:00 ו- 23:15.

במקביל, תגברה ויאוליה את קו 110 גם במהלך כל שאר ימות השבוע והוסיפה אוטובוס בשעה 6:15. קו 111 מוסיף נסיעה גם במוצאי שבת בשעה 19:00.

פעילויות אלו מצטרפות להודעת החברה על עדכון הקווים מהשבוע שעבר, במסגרתו הושק קו 155 לרחובות, והוספת נסיעה בקו 110 ביום ראשון בשעה 6:15 בבוקר.

עפ"י הודעת החברה: "ויאוליה תחבורה אשר פועלת לפי רישיון הקווים שניתן לה על ידי משרד התחבורה, פעלה בשיתוף עם עיריית מודיעין ומשרד התחבורה לקידום הנושא, וזאת בעקבות מגמת הגידול במספר הנוסעים בקו".

משה לסקר, מנכ"ל ויאוליה תחבורה, אמר שחברת ויאוליה תחבורה ממשיכה במגמת שיפור השירות ללקוחותיה, תוך בחינה מתמדת את צרכי הציבור ועבודה משותפת ופוריה עם עיריית מודיעין ומשרד התחבורה. "מטרתנו היא להמשיך ולשדרג את התחבורה הציבורית לתושבי מודיעין והסביבה, ולהזמין את כולם ליהנות מחווית הנסיעה באוטובוסים של ויאוליה תחבורה".

לפרטים נוספים ניתן להיעזר במוקד המידע הארצי *6686

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "קונקס מוסיפה אוטובוסים ממודיעין לירושלים וחזרה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

  1. עוד קו = עוד רעש רעש ורעש
    | 05/02/2010
    האוטובוסים שלקונקס הרבה יותר מרעישים מהאוטובוסים של חב’ מרגלית, כולם חשבו שמרגלית מרעישים וראו מה קיבלנו חברת אוטובוסים יותר מרעישה בהרבה, אגב למה מפרצי החניה בעיר מתאימים לרוחב של חצי אוטובוס ף מי ה”מהנדס” שתכנן כל הכבישים\מדרכות ???
הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד