הצעה שאי אפשר לסרב 2
 
 

סחר ושימוש בסמים בישיבת ”נר תמיד” בחשמונאים

משטרת בנימין חשפה כי בישיבת "נר תמיד" שבחשמונאים, מתנהלים סחר ושימוש גלויים בסמים מסוגים שונים. המשטרה: "המקום הפך למקום מפגש מועדף"

ישיבת נר תמיד בחשמונאים (צילום: מנחם בנטוב)

במשטרת בנימין מתנהלת מזה זמן חקירה בנושא שימוש וסחר בסמים. על פי מידע מודיעיני שהתקבל אצל רכז המודיעין אבי בן עמי, תושב חשמונאים שהגיע לארץ לתקופה קצרה, עסק, מעבר לשימוש עצמי בסמים, באספקת סמים לקטינים נוספים מהאזור.

בלשי משטרת בנימין עיכבו את החשוד לחקירה. במהלכה הודה במיוחס לו והפליל את אלו שסיפקו לו את הסמים. כך המשיכו בלשי משטרת בנימין ואיתרו את המעורבים הנוספים בפרשה, כאשר בעת מעצרם נתפסים חומרים החשודים כסמים מסוגים שונים ובכמויות שונות.

המעורבים, רובם ככולם, הינם תלמידים בישיבת "נר התמיד" בחשמונאים, דבר שהוביל לנתון כי בתוך המוסד החינוכי מתבצע סחר ואספקת סמים לאור היום ובאין מפריע. עובדה זו, המוכרת לנערים נוספים בסביבה, גרמה להפיכת המוסד החינוכי למקום מפגש מועדף...

לדברי ראש משרד המודיעין והבילוש של תחנת בנימין, רפ"ק אודי לוי: "עם קבלת המידע במשטרת בנימין בדבר השימוש בסמים, הסחר והאספקה המתבצעים במוסד החינוכי ביצענו פעולות דחופות על מנת להביא למעצרם של המעורבים, הפסקת תהליך ההתדרדרות במקום וסיכול הפשיעה הנובע מתוך מאפייני השימוש בסמים.

בפרשה הזאת נעצרו ונחקרו כבר 13 קטינים מעורבים ותיקי החקירה מצויים בשלבים שונים לקראת מיצוי הדין עם המעורבים".

 
 
לשכת המסחר
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "סחר ושימוש בסמים בישיבת ”נר תמיד” בחשמונאים"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

 1. שקר
  | 15/11/2011
  אפילו אם זה כן נכון זה היה מזמן ועכשיו זה אחד הישיבות הטובות!
 2. כתבה שקרית ומגעילה.
  | 03/02/2010
  הוצאת שם רע, דיבה, שקרים, אין דבר נכון בכתבה השקרית הזאת, גועל נפש.
 3. כפרעליך רוזמן
  | 05/07/2009
  רוזמן ינשמה וכפרה על ויויאן והקוראסונים שלה
 4. מה אתם משחקים אותה?
  | 23/04/2009
  כול אלא שכותבים תלמיד ישיבה וזה וכותב היה רק 4 לא גלוי מה אתם משחקים אותה מנשים לשמור אל הישיבהה אני הייתיי שם ועוד השנה ועברתי בית ספר וההיה מללא וגלוי מאודד מתוקיםם ולא מעניין אותי להגיד תאמת כי אני לא לומד שם יותר ולא מגןן אל הישיבה המסריחה הזאת ו המוכרת ויוין יש לה תקורסונים ואת הבורקסים הכי שווים יאבוסדניק
 5. אני למדתי שם ואני יודע הכול!
  | 21/04/2009

  וולאק אני למדתי בחשמונאים דבר ראשון זה בית ספר ממש חרא באמת יש שם תרב ש. שאלוהים יודע למה הוא מורה שם סליחה רב שםם חח עלקבקבקי וכע היה סחר בסמיים תאמת יותר מ20 אני כבר לא לומד שם חרא מקום אביתר+אטיאס+ליאל+אברמובים+אבוקסיס+יותם+דני=הגברים של הישיבה לשעבר !!

 6. ”חצי אמת- גרועה משקר”- הוצאת שם רע על מוסד חינוכי איכותי
  | 25/01/2009
  לפני פחות משנה סיימתי את לימודי בישיבת נר תמיד בחשמונאים, ואיני יכול שלא להתקומם נוכח השקרים עליהם מתבססת הכתבה. ישיבת נר תמיד היא מוסד נדיר באופיו ובגישתו החינוכית המדהימה והמופתית. העישון בשטח הישיבה אסור בתכלית, ובמשך שש שנות לימודי בישיבה לא נתקלתי בשום עישון מכל סוג שהוא, וגם לא בזכר לכזה. צוות המורים והרבנים בישיבה, עימם חברי ואני שומרים על קשר הדוק, הוא צוות מדהים המחנך לאהבת התורה,העם והארץ, לתרומה ומעורבות בקהילה, בין אם בתנועות נוער, נסיעות להתנדבויות מחוץ לישיבה ובין אם בפעילויות סביבתיות. כאלה הם גם התלמידים בישיבה ועל ערכים אלה הם גדלו. רוב מוחלט של התלמידים חבר ומדריך בתנועות נוער, מעורב בחלוקה מידי שבוע של הפתעות וממתקים למחלקות ילדים בבתי חולים, יוצא לקורסי של”ח וידיעת הארץ, משתתף בפעילות עם עולים חדשים ומתנדב במוסד לימודי למפגרים, ועוד ועוד. אינני מבין מדוע לא הובאה תגובת הישיבה לכתבה. כפי שציין אחד התלמידים בתגובתו, כל הסיפור מסתכם בארבעה ילדים, שאינם מכורים והתגלגלו לתחום לפני זמן קצר. זו אינה תופעה וודאי שאין לה תמיכה (אקטיבית או פאסיבית) מצד שום גורם בישיבה. אותך קורא/ת יקר/ה אני שואל, האם יתכן שבגלל מעידה קשה וחמורה זו, של ארבעה תלמידים בני אותה שכבה, נפגע בעבודה החינוכית המדהימה שמתקיימת בישיבת נר תמיד ובצוות מורים המשקיע את כל מרצו וזמנו, הרבה מעבר לחובתו, בטובת ובהצלחת התלמיד? כתבה זו גורמת עוול שיש לצאת נגדו בתוקף. ואם הלאיתי אתכם בדברים, זה רק מפני שאני, כבוגר הישיבה, חש פגוע מאי דיוקים מגמתיים אלה, המכתימים מוסד חינוכי מהטובים ביותר העושה עבודה נפלאה. חברי ואני מלאים באין-סוף הכרת הטוב כלפי הישיבה וכלפי הצוות, על המסירות, התמיכה והיחס החם לאורך כל תקופת הלימודים. על דוגמא אישית בהתנהגות, ערכים, ונתינה לזולת ללא גבולות.
 7. תלמיד הישיבה
  | 20/01/2009
  בתור תלמיד הישיבה אני יכול להעיד שמה שיוצא מהכתבה הוא לא נכון הישיבה היא לא מקום מפגש לעישון סמים ומי שמעשן הוא מיעוט ואף אחד לא ידע על כך שיש סמים בישיבה ! ועוד תלמידי הישיבה שנעצרו הם 4 ולא 13 כמו שכתוב
 8. חחחחחחחחחחח בגלוי עלקק
  | 16/01/2009
 9. לא נכון
  | 15/01/2009
  זה לא נכון לא עשכו בסמים אלה קצת סיגריות אין מה לפחד
 10. גגגאד
  | 15/01/2009
  יאאווווווווווו אני לא מאמינה אני מכירה ילדים מהבצפר הזה!
 11. ”בגלוי”? שטויות
  | 15/01/2009
  כמו תמיד התקשורת מנפחת הכל. נתפסו רק 4 מהישיבה ושתיים העיפו.ומה זה הזיבולי שכל האלה שזה מקום מפגש מועדף?כמעו ולא שמעתי וכשכן תפסו אותם
 12. זה הבית ספר שלי
  | 15/01/2009
  חחחחחחחחחחחחחחח
 13. בושה!!!
  | 15/01/2009
  בושה וחרפה!! תראו את הדתיים!! נערים דתיים עם כיפה עוסקים בסחר בסמים!! בושה וחרפה לחינוך הדתי!
 14. חצי מהכתבה שקר!!
  | 15/01/2009
לשכת המסחר מודיעין