הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
דוס צמרת
 
 
או
facebook שתף את פורום המומחים של עיתונט בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
דרמלוגי קה
רינת

דרמלוגי קה

אני משתמש במוצרים של דרמלוג`יקה בחצי השנה האחרונה ורואה שיפור מסויים. השאלה אם זה עוזר במניעת קמטים. באמת יש הבדל בין המוצרים האלה לקרמים פשוטים?
תשובה: דרמלוגי קה
הרחב

תשובת איריס עמירם

שאלה חשובה כיצד לבחור נכון מוצרים קוסמטיים? ישנו הבדל רב בין מוצרי מדף פשוטים שנמכרים בפארמים השונים, לבין תכשירי טיפול מקצועיים, הזמינים רק במכוני קוסמטיקה, כגון דרמלוג'יקה אבל לא רק) מותאם לעורך אישית- על פי צרכיו,,הסוג שלו והמרכיבים הפעילים שמתאימים לו במיוחד. ולא פחות חשוב המרכיבים שאולי עלולים להזיק. כל הידע הזה מצוי ברשות הקוסמטיקאית הנקצועית שתשמח לסייע ומחייב אבחון מקצועי ומעקב.  כל זה לא מתקיים בבחירת תכשיר מהמדף בחנות.

תכשירים מקצועיים לעור,  בדיוק כמו תרופות , לא הגיוני לבחור לעצמינו בחנות. אם ברצונך לחולל שינוי במראה החיצוני העור יש להבין שכרוך בשינוי במבנה ובתפקוד בעור ובהתנהגות העור.

 קומסטיקאית טובה מתמחה באסטטיקה של העור, לא מפסיקה ללמוד להשתלם ולרכוש ניסיון. והיכולת לגרום לשינוי בריקמה נובעת מידע מתקדם  שברשות הקוסמטיקאית ולא ברשות הדילת בחנות התמרוקים. הקוסמטיקאית מכירה את התכשירים שברשותה ורמת החומר הפעיל והריכוז והמרכיבים הללו היא יודעת להתאים לצרכי  עורך, ממלאת איתך שאלון בריאות מקיף (הכולל מידע גם על תחביבים סדר יום עישון רמת חשיפה לשמש, שימוש בתרופות, מחלות אם יש , ועוד ). לנתונים הללו יש חשיבות רבה בהתאמת התכשיר הטיפולי לעור, עם הנחיות שימוש מותאמות. כך תתקבל תמונה מדוייקת של מצב העור רמת הלחות פגמים זעירים בעור  ותעקוב אחר התקדמות השינוי במצב העור.

בתכשיר מקצועי סביר שיימצא ריכוזים גבוהים יותר של החומרים המחדשים והמקלפים. לעיתים התחלת השימוש בתכשיר כזה יכולה להיות מלווה במעט אדמומיות, עקצוץ או קילוף. אלה תופעות שכיחות שמתמשים בתכשיר עוצמתי לחיידוש העור לטיפול בכתמים או באקנה.

הקוסמטיקאית שלך זמינה לך גם בשעות הערב ובכל מקרה של תופעות לוואי או חוסר נוחות ותתן הנחיות הדוייקות וגם תדע להרגיע את העור בקלות , בסופו של דבר העור יתרגל במהרה לתכשיר הפעיל והשינוי המבורך ייראה.

לעומת זאת חברות המייצרות מוצרי מדף אינן שואפות להתמודד עם תופעות לוואי מעבר לים.

הדיילת בחנות איננה יודעת להתמודד איתן וגם לא זמינה לך בכל שעה, מרכיבים פעילים בריכוז נמוך מזה שנחוץ כדי לראות שינוי.


יש לכם עוד שאלות לאיריס עמירם? כנסו!


---

איריס עמירם - קוסמטיקאית    קייזר סנטר מודיעין. 

 052-4793366    https://www.facebook.com

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

עיריית מודיעין רגיל
 

 

 

הנתיב המהיר עמוד