הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 
או
facebook שתף את פורום המומחים של עיתונט בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
מטרטרים את התלמידים
אמא ממודיעין

מטרטרים את התלמידים


מפעל השחייה של משרד החינוך לא התאפשר בעיר במשך שנים רבות לכל התלמידים ומפאת מחסור במקום השתתפו הילדים בסבבים של שנה כן ושנה לא. השנה סוף סוף יש בריכה עירונית מקורה וכל בתי הספר יכולים להשתתף במפעל שחייה חשוב זה. לפני שבוע התבשרנו שתלמידי שכבת ה בבית ספר קשת ישתתפו במפעל, אבל יסעו לבצע בבריכה במכבים כאשר הבריכה העירונית במרחק של 4 דקות הליכה רגלית מבית הספר. בנוסף נדרשנו לשלם 190 שח להסעה כאשר בשנת 2011 קבעה וועדת החינוך של הכנסת כי הגבייה הזו איננה חוקית והוועדה צריכה לאשרה בתחילת שנה (דבר שלא קרה השנה). לא ברור למה הילדים צריכים להרחיק עד לבריכה הפרטית במכבים כאשר ישנה בריכה עירונית במרחק דקות בודדות מבית הספר.


תשובה: מטרטרים את התלמידים
הרחב

תשובת עיריית מודיעין

שלום ליניר ממודיעין.,

"מידי שנה מגיש בית הספר בקשה להשתתף במפעל השחייה מטעם הפיקוח על החינוך הגופני במשרד החינוך. הסמכות לקביעת השיבוצים של בתי הספר בבריכות השונות וכן לוח הזמנים לפעילות בבריכה, היא בידי משרד החינוך בלבד ולבתי הספר אין החלטה בנושא. על פי רוב התקיימה פעילות בית הספר בבריכה העירונית ולא נגבה כסף עבור הסעות שכן הבריכה נמצאת במרחק הליכה רגלית מבית הספר. השנה, קבע משרד החינוך כי השיבוץ לפעילות יהיה בבריכה במכבים ולכן מתווסף סעיף תשלום עבור הסעות. חשוב להדגיש כי מדובר בתשלום מוכר והוא נקבע על ידי משרד החינוך.התשלום הינו תשלום רשות לפעילות העשרה ותלמיד אשר בוחר שלא לקחת חלק בפעילות זו, זוכה לפעילות חווייתית חלופית בבית הספר."

 תגובת משרד החינוך:

תשובתו של שאול פאר דובר מחוז ירושלים ומנח"י במשרד החינוך:

"מבדיקת המקרה עולה, כי בית ספר קשת לא הגיש בזמן את מועמדותו להשתתף בשיעורי השחייה במחזור הקרוב. לאחר סיום ההרשמה למועד הנוכחי ביקש בית הספר להצטרף לתוכנית. לאור החשיבות שבקיום שיעורי השחייה, הפיקוח על החינוך הגופני הצליח לאחר מאמצים רבים להכניס את בית הספר למחזור הנוכחי. המחזור הנוכחי נקבע מראש שיתקיים בבריכה במכבים. לאור כל זאת, אנו תמהים על הפנייה בנדון מאחר וכאמור בית הספר לא היה אמור לקחת חלק במחזור הנוכחי. מאחלים לתלמידים הצלחה במפעל חשוב זה".


יש לכם עוד שאלות לעיריית מודיעין? כנסו!


---

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

היכל התרבות
 

 

מנהלות חדשות לבי”ס כרמים ואבני חן
כל המדינה שרה
חילופי נשיאים במועדון רוטרי מודיעין
 
 
 

 

עיריית מודיעין יוני 18