הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 
או
facebook שתף את פורום המומחים של עיתונט בפייסבוק   whatsapp

 

נושא ההודעה
שואל
פרויקט יחודי ויחידי בישראל - קבוצות תמיכה לילדי מתמו...
רינת לוי - פ

פרויקט יחודי ויחידי בישראל - קבוצות תמיכה לילדי מתמודדים עם מחלת הסרטן של עמותת מנדלת הלב .


קבוצות תמיכה מבוססות על אנשים שיש להם מכנה משותף ומונחות ע”י איש מקצוע ותפקידן להציע תמיכה חברתית הדדית מתמשכת.
מחקרים מלמדים על התרומה של קבוצות תמיכה לרווחתם של המשתתפים ומצביעים על תרומתן המשמעותית להתמודדות עם השבר הגדול אליו נקלעו .


תשובה: פרויקט יחודי ויחידי בישר...
הרחב

תשובת מנדלת הלב

קבוצות  תמיכה בילדי מתמודדים עם מחלת הסרטן
פרויקט יחודי  ויחידי בישראל .
עמותת מנדלת הלב מפעילה מזה כ 4 שנים קבוצות תמיכה , לילדים להורים המתמודדים עם מחלת הסרטן , פרויקט ייחודי זה היינו תוצר של צרכי ההורים העולים במהלך הטיפולים הרגשיים אותם הם עוברים במהלך המלחמה במחלה וגם לאחר ההבראה . הקבוצות מונחות ע"י פסיכותרפיסטים מוסמכים ומונות לא יותר מ-8 ילדים. הפגישות הן בדרך כלל מחודש מאוקטובר (אחרי החגים) ועד פסח. כל קבוצה מקבלת כ- 20 מפגשים במשך השנה. במסגרת הקבוצה הילדים יכולים לשוחח ולהעלות את תחושותיהם בתוך קבוצת השווים . משפחות אשר שלחו את ילדיהם לקבוצת התמיכה הרגישו , כי ילדיהם היו אסופים יותר וכי הקבוצה ,ה עצימה ואף סייעה להם לחצות את השבר המשפחתי, בצורה מיטבית .
להלן קבוצות התמיכה הקיימות והעתידות להיפתח במנדלה לב:
~ השנה נפתחה קבוצה לילדי כיתות א' וב' בטיפול בבעלי חיים. את הקבוצה מנחים נורית בן עמי פסיכולוגית חינוכית ואודי שני זאותרפיסט (מטפל רגשי בעזרת בעלי חיים )מומחה בתחומו - ההרשמה לקבוצה נסגרה.
~ קבוצה של ילדי כיתות ה' ו- ו' מתחילים בימים אלה טיפול בתנועה ע"י דבי לפין פסיכותרפיסטית מוסמכת בעלת ותק ונסיון רב, אשר הוסיפה הנחיית הורים להורי ילדי הקבוצה - ההרשמה לקבוצה נסגרה.
~ קבוצה שלישית שתיפתח תהיה לילדי כיתות ז' וח' טיפול בפסיכודרמה . הקבוצה מונחית ע"י נורית שרייבר פסיכותרפיסטית . ותיקה ומנוסה - ההרשמה לקבוצה בעיצומה נותרו עוד 4 מקומות .
~ ייעדנו את ילדי כיתות ג' וד' לטיפול בגינון בחווה האקולוגית אדם וחווה במודיעין מכבים רעות , הקבוצה מיועדת להיפתח באביב 2018 וההרשמה לקבוצה החלה בתחילת חודש נוב‘ 17.
הורים המעוניינים לרשום את ילדיהם לקב‘ התמיכה , מוזמנים לפנות אלינו למייל : mandalatlev@gmail.com הצטרפות לקבוצות הנה ללא תשלום .

יש לכם עוד שאלות למנדלת הלב? כנסו!


---

הפייסבוק שלי

הוסף תגובה

x
שם: *
כתובת: *
טלפון: *
מייל: חובה למבקשי קבלת התגובה במייל
כותרת: *
תוכן: *
  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש בפורום

 

 

הנתיב המהיר עמוד
 

 

 

הנתיב המהיר עמוד