הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

עוד שנה חלפה לה

כ-12 אלף תלמידי בתי ספר יסודיים וכ-4,400 ילדי גנים יסיימו השבוע את שנת הלימודים תשע”ז, ויצטרפו לכ-11 אלף תלמידי בתי ספר על יסודיים שכבר יצאו לחופשת הקיץ.

 | 30/06/2017
facebook share
Twitter
דוס צמרת

 

כ-12 אלף תלמידי בתי ספר יסודיים וכ-4,400 ילדי גנים יסיימו השבוע את שנת הלימודים תשע"ז, ויצטרפו לכ-11 אלף תלמידי בתי ספר על יסודיים שכבר יצאו לחופשת הקיץ.

מבין כלל תלמידי העיר שסיימו בשבוע שעבר את שנת הלימודים תשע"ז, לכ-1,500 תלמידים הייתה זו שנת הלימודים האחרונה שלהם, שסיימה עבורם 12 שנות הלימוד, שיסתיימו מיד בתום תקופת בחינות הבגרות. בנוסף אליהם, בשבוע שעבר סיימו את שנת הלימודים האחרונה שלהם גם כ-60 תלמידי חינוך מיוחד שלמדו ב-6 כיתות קטנות בתיכונים שבעיר.

בסוף השבוע, כאמור, יחלו את חופשת קיץ מלאת האירועים 4,400 ילדים, שלמדו ב-172 גני החובה, הטרום חובה וגני החינוך המיוחד בעיר, וכ-12 אלף תלמידים שלמדו ב-27 בתי הספר היסודיים בעיר. שנת הלימודים הזו הייתה שנתם הראשונה במערכת החינוך של 1,877 ילדים, שלמדו השנה בכיתות א’. 46 תלמידים מתוכם למדו בשנה זו בבית ספר "שיבולים", שנפתח השנה עם שתי כיתות. גם בית ספר "פסיפס" פתח את שעריו רק השנה ול-34 תלמידיו זו הייתה שנת הלימודים הראשונה בו.

 
 
b,h
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "עוד שנה חלפה לה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לשכת המסחר מודיעין