הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

ילדים ב` של עוצמה כדורסל זכו באליפות

קבוצת הילדים של דביר שיינגורטן זכתה באליפות לעונת 2016/17. הקבוצה, המורכבת משחקנים בכיתה ז’, הם כולם מלבד אחד גם תלמידים בפרויקט הכדורסל של עוצמה מודיעין בתיכון עירוני א’. המאמן דביר שיינגורטן מאמן אותם גם בבית הספר וגם בקבוצת הליגה

עוצמה ילדים ב (צילום: עוצמה מודיעין)
גילה עיני

 

המשחק האחרון של העונה, ובעצם משחק ההכתרה, היה נגד נס ציונה והסתיים בתוצאה 68-53 לעוצמה, ובאליפות. המאמן דביר שיינגורטן בסיום המשחק: "הקבוצה הזאת הראתה הרבה אופי, והתקדמה באופן קבוע. בעונה הנוכחית, זו הקבוצה שקלעה הכי הרבה, ועם ההתקפה וההגנה הכי טובה בליגה. 

 

שני משחקי השיא שלנו העונה היו משחקי בית. באחד, נגד מכבי ראשון, היינו צריכים מעל 10 נקודות הפרש וניצחנו ב-16 הפרש. המשחק השני, נגד אליצור רחובות שבמקום השלישי. במחצית הם היו בהפרש של 16, ובסוף המשחק עשינו מהפך וסיימנו עם ניצחון בהפרש של 32 נקודות. המשחק נגד נס ציונה, היה משחק אחרון בעונה, ואפשר היה להגדיר אותו כמשחק שקול. בסוף הרבע הראשון נס ציונה הובילו 14:12. במחצית התוצאה הייתה 30:29 לטובת נס ציונה. הלחץ ניכר על פני השחקנים שלי, ובמחצית אמרתי להם לשחק משוחרר ורגוע. 

את החצי השני פתחנו בסערה. רצנו ל-17:12. רועי צור לקח את העניינים לידיים, קלע 24 נקודות והיה השחקן המצטיין. ברבע האחרון ניצחנו 16:11. התוצאה הסופית הייתה 68-53 לטובתנו, ולקחנו את האליפות", תיאר בהתרגשות המאמן. "חלק מהילדים מתאמנים איתי עוד מאז שהם היו בכיתה א’. ישנם ילדים בקבוצה הזאת, שזו העונה השלישית ברציפות שבה הם, יחד אתי, לוקחים את האליפות. האליפות הזאת מגיעה בסופה של עונה טובה, בה הקבוצה נחלה רק הפסד אחד, אבל מעבר לניצחונות וההפסדים, הכי חשוב היה לי לקדם את השחקנים ואת הקבוצה. הקידום הוא גם בפן המקצועי, וגם בפן האישי - להיות בני אדם. עבורי זה הרבה יותר חשוב מהאליפות. הזכייה באליפות היא רק בונוס", הוסיף שיינגורטן.

קלעו לעוצמה: רועי צור 24 נק’, רועי גזית 11נק’, איתי מלץ 10 נק’, עידו יהודאי 6 נק’ (נפצע פציעה תוך כדי המשחק), שחר אלבז 5 נק’, אלעד קורלי 4 נק’, נטע הכהן 3 נק’, שחר ארז 2 נק’, תומר פלד 2, קורן זלצבורג נק’ אחת.

 

מועדון כדורסל עוצמה מודיעין - תוצאות משחקי קבוצות הליגה בשבוע של 3-6.5.17:

עוצמה מודיעין נוער אשר מול הפועל באר טוביה ניצחון חוץ 71 - 61

עוצמה מודיעין נערים א’ לאומית מיכאל מול חולון הפסד חוץ 50 - 64

עוצמה מודיעין נערים א’ מחוזית ג’ורג’ מול נצר סירני הפסד חוץ 57 - 58

עוצמה מודיעין נערים ב’ לאומית אמיר מול פסגת זאב הפסד חוץ 53 - 72

עוצמה מודיעין ילדים א’ לאומית אמיר מול חבל מודיעין ניצחון ביתי 76 -55

עוצמה מודיעין ילדים א’ מיכאל מול חשמונאים ניצחון חוץ 46 - 26.

עוצמה מודיעין ילדים א’ יואל מול גזר איילון הפסד חוץ 50 - 58

עוצמה מודיעין ילדים ב’ דביר מול נס ציונה משחק אליפות ניצחון  68 - 53

עוצמה מודיעין ילדים ב’ אבי מול באר יעקב הפסד חוץ 36 - 58

עוצמה מודיעין ילדים ב’ דביר מול לוד ניצחון חוץ 52 - 26

עוצמה מודיעין קטסל בנות ברוריה מול רמלה ניצחון חוץ 36 - 25

 
 
עיריית מודיעין רגיל