היכל התרבות 17 שוליים
היכל התרבות 17 שוליים
שבת, ג' אייר, ה'תשע"ז - 29.4.2017
 
 
 
פורום עיתונט
 

מחר, יום שני - יום ההתרמה הארצי של אקים

מחר ביום שני ה 27.3.2017 בשעות אחרה”צ יתקיים יום ההתרמה הארצי של עמותת אקים. גם בעיר מודיעין היקרה שלנו מאות בני נוער יפקדו את דלתותיכם ויעניינו אתכם בהתרמה זו

 | 26/03/2017
מחזור קייטנת הקיץ 2016 (צילום: דובר סחלבים)
שאלה לש.י.ל

 

מחר ביום שני ה 27.3.2017 בשעות אחרה"צ יתקיים יום ההתרמה הארצי של עמותת אקים. גם בעיר מודיעין היקרה שלנו מאות בני נוער יפקדו את דלתותיכם ויעניינו אתכם בהתרמה זו. חשוב לציין כי אקים הארצית והסניפית פועלים במגוון תחומים למען קהילת הצרכים המיוחדים - החל מפנאי ועד לדיור תעסוקה ועוד..

יו"ר אקים מודיעין אלון טביב עם ראש העיר חיים ביבס

בשבוע שעבר אירח רה"ע חיים ביבס את יו"ר אקים מודיעין אלון טביב ובירך את הסניף בברכת הצלחה ליום ההתרמה והמשך פעילות מוצלחת לסניף הוותיק בעיר.

תגובת יו"ר אקים מודיעין אלון טביב (רו"ח) - באמצעות יום ההתרמה עשינו המון פעולות הסברה בבתי הספר בהן הצגנו את המשמעות של מתן הסבלנות לשונה, לחבק ולא להתרחק ושחברה חזקה היא חברה מכלילה. בני הנוער הקשיבו בקשב רב והסכימו במוטיבציה רבה לקחת חלק פעיל בפעילות ההתרמה ההתנדבותית. עתה אנו פונים לבני העיר מודיעין אנא פיתחו את הלב וחבקו את משפחות אקים, בזכות כספים שיותרמו, הסניף המקומי יוכל לממן ולסבסד פעילויות רבות כגון: קייטנות בחופשות, מסיבות ימי הולדת וחגים, פרוייקט חניכה ביתית, העצמת אחים והורים ועוד המון דברים טובים.

 

 
 
שאלה לראש העיר
 
אינדקס חוצות לעסקים
חפש    פרסם