הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

קפצה בהתראה קצרה

כאשר בן/בת הזוג שבוגדים, יוצאים למפגשי הסקס שלהם בהפתעה ובאופן לא צפוי, זה דורש סבלנות ואורך רוח בניהול החקירה, כמו בסיפור הבא...

זוג, אהבה,
גילה עיני

 

שנה לאחר שהכרתי את אביב במפגש חברתי, הוא יצר איתי קשר וביקש עזרה. נפגשנו במשרד קטן במקום עבודתו ואביב החל לספר לי על חיי הנישואים שלו. הקשיים וההתדרדרות החלו בשנה האחרונה, אביב תיאר בפני את השלבים שגרמו לו להבין שאשתו - גל, בוגדת בו.

אביב תיאר סיטואציות שאכן העלו את החשד שגל מנהלת קשר רומנטי עם גבר אחר. כאשר ירדנו לפרטים בהקשר של סדר יומה של גל, הבנו שיש קושי לצפות מתי גל מקיימת את המפגשים עם המאהב שלה והמפגשים ספונטניים ולא צפויים. אביב המשיך וסיפר לי שברוב המקרים, יש לו פרק זמן של שעה בלבד, לפני שגל מודיעה שהיא יוצאת.  

הסברתי לאביב שאנו יכולים לעשות מאמץ גדול לתת מענה בהתראה של שעה, אך לא תמיד נוכל להספיק, כך שצוות עוקבים יגיע לכתובת מגוריו להתחיל את המעקב אחר גל. הוחלט שבשלב ראשון נפעל במסגרת ההתראה הקצרה.

במהלך השבועות הבאים, היו שלושה מקרים שאביב ביקש להקפיץ צוות עוקבים באופן בהול, אבל למרות המאמץ הרב, גל הספיקה לצאת לפני שהצוות הגיע לביתם.

בפעם הרביעית הצלחנו. צוות עוקבים שהיה באזור המגורים של אביב וגל, הספיק להגיע תוך עשרים דקות לביתם ולאחר מספר דקות גל יצאה מהבית, נכנסה לרכבה והחלה בנסיעה. צוות המעקב ליווה את גל שנסעה ישירות לאחד המושבים באזור השרון. בכניסה למושב, נראה רכב ממתין בצד הדרך, גל האטה והרכב החל לנסוע בעקבותיה.

גל עצרה והחנתה את רכבה באחד הרחובות במושב ועברה לרכב השני שבו נראה נוהג גבר כבן 50. השניים המשיכו ונכנסו למשק שבחלקו האחורי ממוקמים צימרים דיסקרטיים לזוגות שמבקשים לבלות ולהתבודד.

כעבור שעתיים וחצי, יצאו השניים מהמשק, גל חזרה לרכבה, נסעה לבית הוריה וכעבור שעתיים חזרה לביתה.

אביב קיבל למחרת את על הפרטים על זהות המאהב וצילום של גל ובן זוגה נפגשים, נכנסים למתחם הצימרים, יוצאים כעבור שעתיים וחצי ונפרדים.

כאשר שאל את גל למעשיה, היא סיפרה לו שכל הזמן היא רק שהתה בבית הוריה...

הסבלנות של אביב השתלמה בסופו של דבר, חקירה מצריכה אורך רוח במיוחד כאשר מאפייני ההתנהלות של בן / בת הזוג שבוגדים לא צפויים ומפתיעים.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "קפצה בהתראה קצרה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

היכל התרבות
הנתיב המהיר עמוד