הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

אהבת נעוריה

לאחר האסון שפקד אותה, התרוממה אהובה ונלחמה להמשיך לשמוח, היא ביקשה לאתר את אהבת נעוריה והחקירה התפתחה לא כפי שציפתה

ים חקירות (צילום: לשכת הדוברות)
עיריית מודיעין יוני 18

 

את אהובה פגשתי בבית קפה בשכונת מגוריה. היא בת 55, חייכנית, שמחה, ונראית הרבה יותר צעירה מגילה. אהובה סיפרה לי על אורח חייה. לפני כמה שנים בעלה נפטר בתאונת דרכים. אחרי שנתיים של אבל וצער רב היא קיבלה החלטה להמשיך בחייה. היא סיפרה ששתי בנותיה הבוגרות לא ויתרו לה ופשוט דחפו אותה חזרה לחיים. הייתי חייבת לשמוח, הייתי חייבת להמשיך הלאה, אמרה אהובה בחיוך.

אהובה המשיכה וסיפרה לי שבחודשים האחרונים, בלי שום סיבה מוסברת, היא חזרה לזיכרונות ומחשבות על תקופת נעוריה. אהובה חייכה בביישנות ואמרה בתקופת נעוריי, מחשבותיי היו רק על מאיר, אהבת נעוריי... מאיר החייכן, מאיר  החזק, הוא למד שכבה אחת מעליי, המשיכה אהובה כשהיא מחייכת.

אהובה התגוררה בעיר מרוחקת בצפון הארץ. בגיל 15 הם עזבו את הצפון והיא עברה עם משפחתה לאזור השפלה. הקשר עם רוב חבריה מאותה התקופה נותק ומאז היא לא היתה בקשר עם חבריה מהצפון. התאקלמתי מיד באזור המגורים החדש, השתלבתי בתיכון המקומי ופתחתי דף חדש בחיי, המשיכה אהובה. היא חייכה ואמרה: "טוב, בטח הבנת, אני רוצה למצוא את מאיר וליצור איתו קשר".

לאהובה לא היה שום מידע נוסף על מאיר, שם משפחתו לא היה זכור לה, היא זכרה שהיה לו אח בוגר בשם יואב, ושום פרט נוסף. בכל זאת, 40 שנה אחורה.

התחלנו את החקירה, ערכנו בדיקות ואיתורים, בחקירה מיוחדת ומעמיקה, הגענו למוסדות חינוך באזור המגורים, וכעבור כמה ימים הגענו לזהותו של מאיר.

לצערנו אהובה איחרה בשנה. מאיר נהרג בתאונת דרכים שנה קודם לכן. כן, גם הוא בתאונת דרכים. העצב על פניה של אהובה היה גדול. "גם מאיר ? גם בתאונת דרכים?"

חששתי שהסוף הזה יחזיר את אהובה כמה שנים אחורה, שוב לאבל ולכאב. היא נראתה חזקה וביקשה לאתר את קברו של מאיר. מסרתי לה שהוא נקבר בבית העלמין במושב שבו התגורר. למחרת אהובה התקשרה אליי וביקשה שאלווה אותה לבית העלמין. הסכמתי, וביום שישי שלאחר מכן נסענו יחד. סמוך לקברו של מאיר, ישבה בתו. אהובה ניגשה אליה, הציגה את עצמה והתיישבה לצידה בשקט במשך דקות ארוכות. בסיום חזרה אהובה לביתה, והבטיחה לעצמה שתמשיך לשמוח ולמצוא סיבות להיות מאושרת.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי, הוא בעל המשרד "ים חקירות".

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "אהבת נעוריה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

היכל התרבות
הנתיב המהיר עמוד