הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

כך נוטעים האילנים

ילדי סניף איל”ן מודיעין-מכבים-רעות השתתפו בטקס המרגש של נטיעות ט”ו בשבט בגבעת הפיראטים ברעות שנערך במעמד המנכ”ל החדש של ארגון איל”ן, ראש העיר חיים ביבס, בני משפחות איל”ן מאזור מודיעין ומתנדבים ומתנדבות

 | 07/02/2018
facebook share
Twitter
טקס נטיעות טו בשבט של סניף אילן מודיעין (צילום: מוטי בלימן)
גילה עיני

 

 ביום שישי האחרון נערך בגבעת הפיראטים ברעות בסופ"ש האחרון אירוע הנטיעות השנתי של סניף איל"ן מודיעין-מכבים-רעות בראשותו של עו"ד שלום דהאן תחת הכותרת: "ילדי איל"ן מודיעין נוטעים אילנות".

באירוע השתתפו כ-100 איש: בני משפחות איל"ן מאזור מודיעין, מכבים ורעות ויישובי הסביבה, חניכי וחניכות גדוד עתיד של שבט אופק של הצופים במכבים-רעות, חברי וחברות הנהלת סניף איל"ן מודיעין ומתנדבים ומתנדבות.

השיא באירוע היה כאשר ילדי וילדות איל"ן מודיעין – למרות הקשיים הפיזיים שלהם – נטעו שתילים יחד עם בני משפחה ומתנדבים ומתנדבות מהצופים בשטח של הגינה הציבורית המוקמת בימים אלו בגבעת הפיראטים ברעות. את הגומות לשתילים הכינו פועלים ממחלקת גנים ונוף בניהולו של שלום זפרני, הפועלת תחת אגף שפ"ע בעיריית מודיעין.

בתחילת האירוע חילק יו"ר איל"ן מודיעין עו"ד שלום דהאן תעודות הוקרה לאנשים שתרמו לאירוע וגם לאיל"ן מודיעין. בין מקבלי התעודות: המנכ"ל החדש של ארגון איל"ן הארצי בועז הרמן, שהוא גם תושב מודיעין, ראש העיר חיים ביבס, הרב מישל רואש, זהבה הנץ – אלמנתו של דב הנץ המנוח ששימש במשך שנים חבר הנהלת הסניף, חניכי גדוד עתיד בשבט אופק של הצופים במכבים-רעות, רונאל אלקיים וערן ודלית שרגא, הוריו של בוגר איל"ן תומר שרגא שנפטר בדצמבר 2014.

מנכ"ל איל"ן החדש, בועז הרמן, שיבח את פעילות הסניף ואת העומד בראשו וציין: "כל הכבוד לצופים  על החיבור לאיל"ן, וכמובן כל הכבוד למתנדבים התומכים. היום ניטע מעבר לעצים את כל הערכים של השיתוף והסיוע ושנקצור את הפירות בשנים הבאות".

 

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "כך נוטעים האילנים"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד