הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

שמיים צבעוניים

העפיפוניאדה חוזרת ב-10.2, יום שבת, 14:00-10:00, פארק חטיבת יפתח

 | 04/02/2018
facebook share
Twitter
עפיפוניאדה 2017 (צילום: עיריית מודיעין)

 

מזג האוויר היפה והחמים המסתמן בסוף השבוע הקרוב יאפשר את קיומה של העפיפוניאדה ה-12 שתיערך ביום שבת 10.2 , לאחר שנדחתה בפעם הקודמת בשל מזג האוויר הסוער. ההפנינג השמח והצבעוני ייערך על ידי אגף תרבות ואירועים בעירייה בין השעות 14:00-10:00 בפארק חטיבת יפתח שבצומת עמק דותן ויאיר פרג, וניתן יהיה להשתתף בו ללא עלות. למבלים, מבוגרים וילדים מומלץ להגיע עם עפיפונים מהבית, שם יוכלו ליהנות מפעילות פנאי משותפת של העפת עפיפונים. בנוסף, יתקיימו משחקי רצפה קלאסיים לילדים כדוגמת סולמות ונחשים, באולינג, דמקה, שש בש ועוד.

אם אין לכם עפיפון בבית, תוכלו לרכוש ממבחר העפיפונים שיימכרו באירוע. בעלות 25 שקלים יימכרו "עפיפוני סדנה" המגיעים עם ערכת צבעים לצביעה וקישוט של העפיפון. שאר העפיפונים שיימכרו יהיו עפיפונים לבנייה מהירה במספר גדלים, מ-25 שקלים עבור עפיפון קטן ועד 80 שקלים לעפיפון גדול ממדים. במקרה של גשם, האירוע יבוטל.

חבר המועצה ומחזיק תיק התרבות, אלעד שמעונוביץ: "אני רוצה להזמין את כל ילדי העיר ליהנות מאירוע ססגוני ומיוחד, שכבר הפך למסורת בעיר. הכניסה לאירוע בחינם וניתן לרכוש במקום עפיפונים במחיר שווה לכל כיס, וליהנות מהפנינג מיוחד לכל המשפחה."

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "שמיים צבעוניים"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד