הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

ראש העיר הסיר את הלוט לזכרה של עדן טבריה

 העמותה למען הקשיש במודיעין ערכה אתמול מסיבת סוף שנת פעילות למועדוני העמותה לאזרחים ותיקים. מסיבת סוף השנה נערכה לעשרות חברי 3 מועדונים חברתיים שהעמותה מפעילה לאורך כל השנה,

מסירים את הלוט (צילום: עירוני מודיעין)

 

העמותה למען הקשיש במודיעין ערכה אתמול מסיבת סוף שנת פעילות למועדוני העמותה לאזרחים ותיקים. מסיבת סוף השנה נערכה לעשרות חברי 3 מועדונים חברתיים שהעמותה מפעילה לאורך כל השנה, ותמשיך להפעיל גם בחודש אוגוסט במתכונת מעט מצומצת: מועדון מופת לניצולי השואה, מועדון ועשר "לא נפסיק לשיר" לאזרחים ותיקים, ומועדון חברתי של קהילה תומכת בעיר.

למסיבה הגיעו ראש העיר חיים ביבס, סגן ראש העיר ומחזיק תיק אזרחים ותיקים שלמה פסי, מחזיק תיק נוער וספורט אלעד שמעונוביץ ומנהל האגף לשירותים חברתיים יעקב אלמוג.

חלי דגן, מנהלת המועדונים של העמותה, סיכמה בהתרגשות את הפעילות השנתית, שהגיעה לשיאה בערב המסיבה בו הוסר הלוט מעל קיר פסיפס יפהפה, שבמשך חודשים רבים יצרו חברי מועדון לא נפסיק לשיר עם האמן והשחקן רמי טבריה. הקיר נוצר כמחווה לזכרה של בתו של רמי, עדן טבריהז"ל, לפי ציור של חבר המועדון ארקדי.

העבודה על הקיר נמשכה כאמור חדשים, בהם הדריך רמי חברות מועדון בעבודת היצירה. ראש העיר הסיר אתמול את הלוט מעל הקיר והודה לכולם על העבודה הקשה וההשקעה הרבה.

חלי דגן הודתה לעשרות המשתתפים במסיבה, על הגעתם למועדונים כל יום, כהצבעה של אמון ואהבה. היא סקרה את הפעילות השנתית המגוונת שבוצעה במועדונים השנה, ודיברה על האתגרים שהיו בהקמת מועדון מופת לניצולי השואה החדש, ועל הסיפוק הרב מהפעילות שלו.

ראש העיר, חיים ביבס: "אני שמח להיות כאן אתכם ולראות את הנאתכם, כי כשטוב לכם, טוב לנו. אני מאמין כי חשוב לדאוג לדור המבוגר שתרם לנו רבות ועזר בהקמת המדינה. לאחרונה פתחתנו מרכז גמלאים חדש בעמק האלה ואנו נמשיך להרחיב את הפעילות גם למבנים נוספים. תודה לכל העוסקים במלאכה." סגן ראש העיר ומחזיק תיק הגמלאים שלמה פסי אמר כי פעילות העמותה בעיר מהווה דוגמה מדהימה לערים אחרות, וכי הוא תמיד נרגש להגיע לפעילויות הרבות: "כשאני מסתכל סביב ורואה את כל הפנים הקורנות, ברור לי לחלוטין שעושים כאן את הדבר הנכון".

יו"ר העמותה למען הקשיש מיגל הרף הודה לחלי על עבודה המסורה לאורך שנים, ודיבר על הצורך להרחיב את פעילות המועדונים ואף להקמת מועדון חדש לניצולי השואה, לאור הצלחת המועדון הנוכחי והביקוש הרב שנוצר בעקבותיו. מיגל אף הודה לכל המתנדבים הרבים במועדוני העמותה למען הקשיש, שמשקיעים מזמנם וממרצם כדי לשמח אחרים ולדאוג להם, על הצד הטוב ביותר.

באירוע הופיעו בריקודים רקדניות מסטודיו "נירית דאנס" וכל חברי המועדונים נהנו לאחר מכן מכיבוד עשיר והופעת טברנה מק

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "ראש העיר הסיר את הלוט לזכרה של עדן טבריה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

היכל התרבות
הנתיב המהיר עמוד