הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
דוס צמרת
 
 

בית הספר העירוני לכדורסל במודיעין סיכם עונה

טקס סיום העונה, שנערך במעמד סגן ראש העיר מודיעין ומנהל מחלקת הספורט העירונית, נחתם במופע אמן הכדור, איל הורן

טקס הסיום (צילום: עוצמה מודיעין)
גילה עיני

 

בביה"ס העירוני לכדורסל במודיעין ציינו את סיום עונת 2016/17 בטקס מרשים,שהתקיים בנוכחות סגן ראש עיריית מודיעין, שלמה פסי, ומנהל מחלקת הספורט העירונית, חנן דנציגר.

לביא חלפי, המנהל המקצועי בחר לפתוח עם מחלקת הבנות של בית הספר: "מחלקת הבנות גדלה מלמטה. יותר בנות הצטרפו השנה, ואנחנו רואים רמה מאד גבוהה של הבנות, שסיימו השנה את בית הספר העירוני לכדורסל ויצטרפו בעונה הבאה לקבוצת הקטסל של הבנות במועדון כדורסל עוצמה מודיעין. הרמה הגבוהה הזאת היא פועל יוצא של עבודה מאד מאומצת בשנתיים האחרונות. אם בעבר בנות הצטרפו לקבוצות של בנים, עכשיו יש גם הרבה בנות בקבוצות הומוגניות", סיפר חלפי.

"גם בליגת MVP שהתחלנו להפעיל השנה הייתה נציגות של הבנות, והן גם זכו בסוף העונה בתואר "הקבוצה המשתפרת של השנה". בשנה הבאה נפתח מרכז בנות ויהיה לנו בבית הספר העירוני לכדורסל מרכז שהוא רק לבנות, ואפילו יפעל בו חוג לשחקניות בכיתות ז’-ח’ ", הוסיף חלפי.

"הייתה לנו שנה מאד טובה ומקדמת, בסופה 60 שחקנים מבית הספר העירוני לכדורסל התקבלו לקטסל במועדון כדורסל עוצמה מודיעיןערכנו השנה טורנירים, שהיו מאד חשובים ומהנים עבור השחקנים, והרגשנו ביקוש אפילו לעוד טורנירים", תאר חלפי בנושא הבנים.

ליגת  MVP - "למעשה, הליגה הזאת צמחה מדרישה של השחקנים לצד הרצון שלנו להציב להם אתגרים ולשפר להם את היכולת. זוהי ליגה פנימית חדשה לילדי כיתות ה’-ו’. הליגה הזאת נותנת פתרון לשחקנים בבית הספר שבוחרים לא לשחק בקבוצות של ליגת איגוד הכדורסל, אבל עדיין מעוניינים במסגרת של ליגהראוי לציין, שהליגה הייתה מנוהלת למופת על ידי המאמן אמיר כנען", ציין חלפי

שמעון סלל רוה רודריגז, מנהל בית הספר העירוני לכדורסל: "שיתוף הפעולה הפורה עם עמותת סחלבים ומחלקת הספורט העירונית הוא שאיפשר לבית הספר העירוני לכדורסל להגיע להצלחה מדהימה שכזאת. וכראיה, המספרים מדברים בעד עצמם - אנחנו מונים כיום קרוב ל-800 ילדים וילדות, שמגיעים בכל שבוע ובוחרים לשחק כדורסל, ליהנות ממסגרת חברתית, מפעילות גופנית מהנה ומערכים חשובים כמו משחק קבוצתי".

"במהלך השנה ערכנו מפגשי הורים-ילדים, וההורים גם זכו לבלות אחר צהריים של זמן איכות עם הילדים, גם להיות חלק מהחוגים שמעסיקים את ילדיהם וגם באותה הזדמנות לחזות בהתקדמות של ילדיהםלרגל הביקוש הרב, בשנה הבאה נפתח מרכז נוסף לבנות בכיתות ז’-ח’, ונמשיך לאפשר לילדי כיתות ז’, ח’,ט’ ו-י’ להמשיך במתכונת החוגית" הוסיף רודריגז.

איל הורן

הטכס נחתם במופע מדהים של איל הורן, מחזיק שיא גינס בהקפצת כדור על הראש, שריתק את הקהל ביכולותיו הוירטואוזיות והקפיץ כדורים בכל הצורות, המרקמים והגדלים על ראשו, וגם השכיל לקלוע אותם לסל, ובאופן בלתי נתפס, לייצב על ראשו כדור פוטבול אמריקאי, כובע מצחייה, גביעים ואף כיסא.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "בית הספר העירוני לכדורסל במודיעין סיכם עונה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

b,h