הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

חליפות – לקנות בחנות בישראל או באתר אינטרנט בינלאומי

לא מעט ישראלים, בעיקר צעירים החלו בשנים האחרונות ללבוש חליפות. אם בעבר כל הנושא של לבישת חליפה היה לא סטנדרטי בישראל, מטעמי מזג אוויר ותרבות, הרי שעם הזמן זה השתנה במעט. הן בגלל דרישות חיצוניות והן בגלל כניסה של השפעות זרות על סגנונות האופנה והלבוש הישראליים.

חליפות (צילום: נמרוד סן)

 

 לא מעט ישראלים, בעיקר צעירים החלו בשנים האחרונות ללבוש חליפות. אם בעבר כל הנושא של לבישת חליפה היה לא סטנדרטי בישראל, מטעמי מזג אוויר ותרבות, הרי שעם הזמן זה השתנה במעט. הן בגלל דרישות חיצוניות והן בגלל כניסה של השפעות זרות על סגנונות האופנה והלבוש הישראליים.

אחת ההשפעות של זה היא, אנחנו יכולים לראות הרבה יותר מקומות שמציעים אפשרות לרכוש חליפות. בין אם מדובר בחנויות פיזיות אשר מתמחות בכך, רשתות אופנה ועוד. אך לצד המקומות הפיזיים אליהם ניתן לגשת ולקנות חליפה, אנחנו יכולים למצוא שורה של אתרי אינטרנט שמציעים חליפות בצבעים וסגנונות שונים. מדובר על אתרים ישראלים, אך גם אתרים בינלאומיים שישראלים רבים רוכשים שם מוצרים, כולל מוצרי לבוש וביניהם גם חליפות.

לא פעם, אותם אתרים מציעים חליפות בסגנונות שונים, כולל כאלה שקשה למצוא בישראל ובמחירים זולים, השאלה הגדולה היא האם זה תחליף טוב לחליפה אשר נרכשת בחנות מקומית, בחנות בה אפשר לראות את החליפה, למשש ולמדוד אותה.

בחלק הבא של המאמר נעמוד על ההבדלים ונסביר היכן משתלם יותר לרכוש חליפות בחנות בישראל או באתר אינטרנט בינלאומי.

המקום הנכון לקנות חליפות

נתחיל מהבסיס, אם מסתכלים על נוחות ועלויות, ייתכן מאוד שהרבה יותר משתלם לקנות חליפה באתר בינלאומי. הרבה יותר פשוט לקנות חליפה באמצעות קליק אחד בעכבר מאשר ללכת לחנות ולקנות שם חליפה. זו פחות טרחה, פחות זמן. גם מבחינת עלויות זה הרבה יותר נכון לקנות באתר אינטרנט, סביר להניח שמכל האתרים שיש, נוכל למצוא חליפות במחירים הרבה יותר משתלמים בחו"ל מאשר בארץ.

אך למרות זאת, המקום הנכון לקנות חליפות, בין אם זה חליפות ליום יום או בין אם זה חליפות עסקים מיוחדות או חליפות חתונה, בחנות בישראל ולא באתר בינלאומי.

ראשית, אף על פי שיותר נוח לקנות דרך המחשב, יותר חכם לקנות בחנות. אז ניתן לראות מבחר של חליפות בעיניים, למשש אותן, למדוד ולהחליט איזו מבניהן מתאימה לנו. במידה ואחת מהן נראית לנו ונניח שהיא ארוכה מדי, אז אנחנו יכולים לבקש שיקצרו אותה. חליפות זה לא בגד רגיל, לעיתים המידות גם אם הן מתאימות לגוף שלנו, משקרות מעט בגלל שעלינו ללבוש בגדים מתחת שידרשו מאיתנו לקנות חליפה גדולה ורחבה יותר.

שנית, למרות מה שאנחנו נוטים לחשוב, יש בישראל מבחר לא קטן של חנויות ומעצבים שמציעים חליפות במחירים נוחים. אנחנו יכולים למצוא מגוון חליפות בתנאים נוחים. כל מה שעלינו לעשות זה להשקיע זמן ונמצא את החליפה שמתאימה לנו.

שלוש, כשאנחנו קונים חליפה בארץ, אנחנו יודעים מאיזה בד היא עשיה, מי עיצב אותה, אם יש בעיה אנחנו יודעים למי לפנות. כשמדובר בחליפות שנרכשות באתר אינטרנט, אנחנו לא בהכרח יודעים את זה כל, וזה יכול להיות משמעותי מאוד.

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "חליפות – לקנות בחנות בישראל או באתר אינטרנט בינלאומי"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד