הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

אלופי ישראל בריקודים לטיניים

יותר מ-300 רקדנים ורקדניות מכל רחבי הארץ השתתפו בשבוע שעבר באליפות ישראל לריקודים סלוניים ולטיניים של ההתאחדות הישראלית, שנערכה השנה בבאר שבע.

 | 27/03/2017
facebook share
Twitter
אלופי ישראל בריקודים לטיניים קטרין פרנקל וניר רייר (צילום: עיריית מודיעין)

 

יותר מ-300 רקדנים ורקדניות מכל רחבי הארץ השתתפו בשבוע שעבר באליפות ישראל לריקודים סלוניים ולטיניים של ההתאחדות הישראלית, שנערכה השנה בבאר שבע. את מודיעין מכבים רעות יצגו בתחרות הצמד ניר רייר וקטרין פרנקל (מבית הספר לריקודים סלוניים ולטיניים "דאנס קונטיננטל") שזכו במקום הראשון בקטגוריית הגיל 16-18.

רייר (17) מתיכון עירוני ג’ וקטרין (18) בוגרת עירוני ב’, מתאמנים מזה 10 שנים בבית הספר לריקודים סלוניים ולטיניים "דאנס קונטיננטל" הפועל בעמותת סחלבים בהנהלת אירה ואבי צור. הצמד קטף את ההישג המכובד לאחר שביצע בצורה מרשימה ביותר חמישה סגנונות ריקוד שונים בהם: צ’ה צ’ה צה, סמבה, רומבה, פסדובלה וג`ייב.

השניים עלו על רחבת הריקודים יחד עם זוגות מתחרים והציגו כוריאוגרפיות מקוריות בפני חבר שופטים מכובד שהגיע מחו"ל. השופטים נתנו דירוג על כל סגנון בנפרד ולבסוף סיכמו את הנקודות של כלל המתחרים, בכל חמש הסגנונות. רייר ופרנקל, שהיו בולטים במיוחד בתחרות, הצליחו לקבל את מספר הנקודות הגבוה ביותר, לאחר שצברו את מלוא הנקודות בכל סגנון וסגנון. השניים חזרו הביתה עם מדליות זהב, גביע אלפיות וחיוך רחב על הפנים.

השבוע, רגע לפני שקטרין תתגייס לצבא, נסעו השניים לייצג את ישראל בתחרות בין לאומית בריקודים סלונים ולטינים שתיערך בזלצבורג שבאוסטריה.

מנהלי בית הספר לריקודים סלונים ולטיניים דאנס קונטיננטל, אירה ואבי צור:" אנחנו שמחים וגאים על ההישג המרשים של הרקדנים הוותיקים שלנו, ניר וקטרין באליפות ישראל. להגיע להישג כזה דורש השקעה רבה הן בבניית הריקודים והן באימונים וזו תוצאה של שנים רבות של עבודה קשה והשקעה מצד המורים והרקדנים וגם מצד ההורים התומכים."

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "אלופי ישראל בריקודים לטיניים"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד